Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire kövér ez...

Szerintetek mennyire kövér ez a lány? Milyen az alakja? Lehet ilyen alakkal pasit találni? Mit kellene változtatni rajta? Lent link

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2010. aug. 12. 07:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem legalább 10 kg plussz van rajtad, és elég formátlan vagy.

Nekem 4 gyerek után és 50 fölött volt hasonló az alakom, ezért sürgösen elkezdtem erösiteni meg odafigyelve kajálni, mert igy nem akartam maradni.


Te is tegyél valamit, a kérdésedböl úgy gondolom, hogy még fiatal vagy, a helyedben szégyellnék igy kimenni az utcára.

2010. aug. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
13%
50 fölött = 50 év fölött
2010. aug. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem 10 kilót le kéne adnia.

És utána, ha elkezd tornázni akkor jó alakja lesz!

2010. aug. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
61%

hát csajszi:D:D szerintem meg az öltözködésen múlik minden. Hasonló voltam gimiben, mint te most(20 vagyok:D) és olyan rucikat hordtam, hogy mindenki normál kategóriába sorolt be:D Mert rendesen megnőttem és eloszlott a súly. Na mind1.

Szóval szerintem az öltözködésen elég sok minden múlhat, addig meg, míg nem kell ledobnod hirtelen a ruháidat és pucéran billegned, kezdj el sportolni. Ezt azért is javaslom, mert ha ezt így hagyod, durván súlyosbodhat a helyzet, 25-30 felett meg már sokkal nehezebben tudsz fogyni.

2010. aug. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem meg simán elmegy az alakja!

Jó,lehet hogy van egy kis plussz rajta,de nem vészes!

Nem tudom miért kell belebeszélni a csajokba,hogy az ilyen nők a szépek: [link]

2010. aug. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
A kommenteket olvasva valami tök dagadt csajt vártam, de egyeltalán nem vagy kövér, csak picit duci. :) Persze egy kis testmozgás nem árt, így picit formásodni fogsz. :)
2010. aug. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem semmi baj nincs az alakoddal:) egy pici fogyókura meg ahogy mondták is a ruha is slankít:) Amúgy az első válaszolónak csak annyit ,hogy nem kéne ennyire bunk*nak lenni ,hogy igy az utcára ne menjen ki.. miért ha valaki nem 50 kg és bomba csaj az ne is menjen emberek közé?
2010. aug. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%
10 kg???te jo isten???es szegyellenel igy kimenni az utcara ...???akkor te meg nem lattal how to look good nakedhez hasonlot ... pffff,hogy kik vannak ... nem mondom,hogy nem kellene sportolnia meg valtoztatni a kajalasi stilusan ...,de az a 10 kg szerintem sok ... meg,hogy igy kimenni az utcara,hat nagyot neztem am ... szerintem nem olyan veszes,de mindegy
2010. aug. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
12%

mellesleg nem gáz h a 3.hozzászólást is az első válaszoló írta...

81%-81%...

2010. aug. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%

utolsónak irnám hogy nem lehet hogy más is 81%-on van?:DDDD

....

2010. aug. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!