Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Emok/volt emok lenne hozzátok...

Emok/volt emok lenne hozzátok pár kérdésem ha nem baj?

Figyelt kérdés

1x is. ti mikor döntötetek ( hány éves korotakban) ugy h emok lesztek ?

2x . mikor csináltátok (csináltatatok ) emo frizurát ?

3x suliba is emo hajjal mentetek / ott is felvállaltátok h azok vagytok ?


lécyy válaszoljatok . anti emok véleményére nem wok kiváncsi !


2011. aug. 19. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az Emóság nem életfelfogás, hanem divat (volt), ebből következik az, hogy természetesen a külsőség számít (öltözködés, haj), főleg a kamaszok körében terjedt.

Senki se jöjjön itt azzal, hogy érzékenyek. Ó, jaj!

Engem is rosszul , hogyha bánt valaki, vagy nem fogadnak el valahol, de mégsem járok fekete cuccokban.

2011. aug. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*Engem is rosszul érint
2011. aug. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köhöm hát okéé az emo egy életérzés ami nekem is megvan csak még általánosba járok

és nem minden emo öltözik feketébe pl a saucy itt egy kép dakotáékrol ök saucyk [link]

2011. aug. 19. 19:11
 4/12 A kérdező kommentje:
vagy is az emo életérzés szerintem és nem pozerkedésböl kéne állni
2011. aug. 19. 19:14
 5/12 anonim ***** válasza:
az emo nem életérzés, csak divat. Igaza volt az első válaszolónak. Tudod milyen egy életérzés? Rasztafarianizmus :D [link] inkább ez után kutakodj, ne pedig h mi az a depresszió. a Rasztafarianizmus a vallás felé is terelődik, de a lényeg, hogy ebből rossz nem sülhet ki, az emo-ból viszont igen
2011. aug. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Különben miért a hajról és iskolai külsőről kérdezel ha az életfelfogásodról van szó? Azt mondod "érzékeny", erről most ne nyissunk vitát,de szerintem nem kell úgy kinézned mint az a két lány a képen...mintha 3 évesek lennének. Ha így érzed, és ilyen vagy ugyanúgy érzékenykedhetsz egy egyszerű farmerban és fehér pólóban mint ha 5 cm vastagon lenne kihúzva a szemed, szakadt cuccokban járnál és hidrogénszőke festett hajad lenne... Nem rosszból mondom, csak ez a véleményem :)
2011. aug. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
könyörgöm !! nem tudtok olvasi ott fel van tüntetve h ANTI EMOK VÉLEMÉNYÉRE NEM WOK KIVÁNCS ! !!!!! és jo lenne a kérdésre válaszolni :P
2011. aug. 20. 18:59
 8/12 hümi ***** válasza:

lehet nem Wagy kíváncsi, de úgy látszik rendes életérzésű emonaiconális emberkék nem hajlandóak válaszolni :D

..meg am is sztem van egy csomó ilyenféle blogok, meg ilyesmik mért nem nézel ott körül, az emo már kezd kihalni régen divat volt de most már nagyon nem...és nagyon nagy életérzésed lehet ha csak a külsőségek érdekelnek ezzel kapcsolatban, na mind1 majd te is kinövöd ezt a korszakot! :DD

2011. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem tűnt volna fel egy olyan választ sem kaptál, hogy: úúúú az emó sz@r, mekkora f@sz vagy! meg még sorolhatnám, (ami magában már áldás). Ez lenne az anti-emo.
2011. aug. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A wok egy edény, a szó amit keresel: vagyok.
2011. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!