Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Emok/volt emok lenne hozzátok...

Emok/volt emok lenne hozzátok pár kérdésem ha nem baj?

Figyelt kérdés

1x is. ti mikor döntötetek ( hány éves korotakban) ugy h emok lesztek ?

2x . mikor csináltátok (csináltatatok ) emo frizurát ?

3x suliba is emo hajjal mentetek / ott is felvállaltátok h azok vagytok ?


lécyy válaszoljatok . anti emok véleményére nem wok kiváncsi !


2011. aug. 19. 18:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Vicces. Az emo egy STÍLUS, de manapság ezt már nagyon kevesen tudják, amit a válaszadók és a kérdező is alátámaszt. Na akkor a válaszok:

1: Ezt nem eldönteni szokás, hanem érezni.

2: Emo frizura? Én olyat csináltatok alapon amilyen tetszik... ha az 'emonak' van bekategorizálva, akkor amikor rájövök, hogy mi a f*szt is akarok.

3: Nem, csak és kizárólag otthon szokás 'emo hajat' hordani. A szobádban és a tükörben, pár kép erejéig. Kint nehogy felvállald, mert esetleg megszólnak, vagy nem fogadnak el...


Nekem igen csak az jött le, hogy pózer vagy. Én nem vagyok emo, nem is voltam, mégis sokkal többet tudok mint Te. Gondolom Chris Deviantról életedben nem hallottál, de nem ártana rákeresned a blogjára, van egy poszt ahol kifejti, hogy mi is valójában az emo. (link: [link] )

Inkább szerintem add magad, legyen saját stílusod, mert attól, hogy w-t írsz v helyett még nem leszel emo.

2011. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd a frcba az egészet , csak azt éred el vele, hogy majd mindenki kinéz, és egy barátod se lesz. Nincs szükséged erre a h.lyeségre.
2011. aug. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!