Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az, amit a legjobban bánsz...

Mi az, amit a legjobban bánsz az életedben, nem is érted, hogy követhetted el, hogy mondhattál ilyet, stb. és egyáltalán nem vagy rá büszke?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 09:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Otthagytam a sulit...

egy évem lett volna csak hàtra,és én most itt ülök érettségi nélkül...

egy honap alatt elköltöttem több szàz ezer forintot csak ruhàkra,meg baràtokra...

Azota tanultam...

2009. ápr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
abbahagytam a táncot,amit már 7 éve űztem,és azóta jól megis híztam a hasamra.. visszamenni meg már nem tudok egy jó nagy baromság miatt..de ez elég hosszú sztori..másik tánciskolába pedig nem akarok mert ez volt a legjobb a környéken:/
2009. ápr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Hogy ebbe a széthúzó családba születtem...
2009. ápr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak mert felidegesített a főnököm felmondtam a jól fizető melóhelyemen és nem találtam 4 hónapig munkát, addig meg feléltem az addig gyűjtött tartalékaim nagy részét.
2009. ápr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Mikor tini voltam, többször előfordult, hogy valakit kibeszéltem és az az illető meg is hallotta. Bár úgy érzem, hogy ez sokszor jogos volt, mert olyan hülyeségeket csinált, amelyek engem is érintetté tettek, mai eszemmel nem tenném ezt. Nem vagyok rá büszke, hogy sokat beszélek, sokszor feleslegesen. Próbálok ezen változtatni.
2009. ápr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megbántam,hogy 14 évesen nem álltam ki magamért és nem küzdöttem az apámmal szemben,hogy abba az iskolába mehessek tanulni ami az álmom volt.Sajnos követem apám parancsát és teljesen más szakmát tanultam ki,amit annyira utálok,hogy nem is dolgozom benne...De ha még nem lenne késő megtanulni azt a szakmát amit szerettem volna akkor se menne mert nincs rá pénzem....
2009. ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megbántam, hogy fiatalon betörésekbe keveredtem, és azóta 2 éves felfüggesztettemet töltöm! Többet biztos nem teszek hasonlót!
2009. ápr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy pofont bánok a legjobban.
2009. ápr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy szakítást nem tudtam méltósággal tudomásul venni, és ezért nagyon csúnyán megalázott az illető. Tanultam belőle.
2009. ápr. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
Én gyakorlatilag mindent szégyellek egy idő után, amire abban a pillanatban büszke voltam.
2009. ápr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!