Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetek még büszke magamra?

Lehetek még büszke magamra?

Figyelt kérdés
3-4 éve szenvedek depresszióban, az életem sivár, a 0án vagyok, lehet úgy is mondani, hogy tönkrement az életem. 23 éves vagyok, tehát fiatal, de úgy érzem, ha még meg is változtatnám az életem, már nem lehetnék sose büszke magamra, amiért sikerült, mert ennyi éven keresztül hiába próbálkoztam, csak magamat csaptam be. Napról napra. Csak azért kérdezem ezt itt meg, hogy ti mit gondoltok erről az egészről.
2011. jún. 7. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én is. Velem is ugyanez a helyzet, csak én 19 vagyok. Nem mintha vigasztalna téged, csak mondom tudd, hogy nem vagyok egyedül. Elég elbaszott életem van, szóval tanácsot inkább nem adok.

De kitartás!

2011. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
csatlakozom, de én néha belekeveredek igen jó dolgokba is.. suliba mikor feszült a hangulat, eléxar17F
2011. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Engem 4 éven át basztattak szal elég xarul vok de fel kell állni és már arra is büszke lehetsz hogy kibírtad15/f
2011. jún. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

igen , lehetsz !

tudom ,hogy a válaszom nem sokat ér , mert még 16 se vagyok , de engem is 2 éven keresztül lelkiterroban tartottak (ha lehet így fogalmazni ..) minden apróságba belekötöttek , csúfoltak , hozzám vágtak dolgokat , és ehhez hasonlók , senki nem védett meg ,nap mint nap ugyan ez volt .. de mégis felálltam , mára már megfordult a helyzet , akkor azt hittem soha nem tudok már nevetni , pedig alig voltam 13 , visszagondolva már gyerekesnek hangzik az egész , de attól még nekem szörnyű volt ...

tanulság : semmi nem olyan rossz mint amilyennek gondoljuk ...

azt írtad : "3-4 éve szenvedek depresszióban" -de mi az oka ?

2011. jún. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ez az egesz egy nagy hulyeseg en azt mondom hogy te iranyitod az eleted csinald azt amit szeretnel keresd a jot,ha rosz van akkor jo is,persze mindenki sziv az eletben de ha ugy allsz hozza akkor szivni is fogsz mindig.Mindenki azt mondja hogy barcsak lenne egy lehetosegem hogy jobb eletem legyen,de hat van csak eszre kell venni de nem veszik eszre es csak mongyak a maguket,en azt mondom hogy vegyem eszre a lehetoseget mert minden nap egy ujabb lehetoseg.
2011. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én 25 évesen tartok ott, h semmit nem sikerült elérnem eddig az életben. Nem az h tönkrement volna, nálam nem is volt minek tönkremennie. Egyszerűen kevés vagyok hozzá, h bármit is elérjek.
2011. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehetsz, még akkor is, ha nem tudsz felmutatni sok mindent. Kezdj bele valamibe, amit már régóta akarsz, és hidd el, jobb lesz. Ha sajnálkozol magadon, az nem segít, neked kell megtenni az első lépéseket! Nézz életvezetési tanácsadó után, vagy csak vegyél egy ilyen könyvet ( [link] ha más nem segít. De semmiképp ne add fel, még van időd megváltozni!
2011. jún. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen voltam depressziós (akkor kezdődött, és még eltartott egy jó darabig). Most 18 vagyok. Nekem az segített, ha találtam magamnak egy olyan társaságot, ahol végre önmagam lehettem, nem kellett megjátszanom magam, hogy beilleszkedhessek. Olvass valami jó könyvet, egyél finomat, mozogj, ülj ki a napra, mosolyogj!
2011. jún. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
és mindenképp keress egy társaságot (mondjuk, ha van valami hobbid vagy ilyesmi alapján), ahol jól érzed magad!
2011. jún. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.De nekem el van nagyon cseszve.8 éves koromban meghalt az apám és 9 évesen pedig az anyám.Mamámnál laktam egy jó darabig és mindenféle hülyeséget műveltem (loptam hazudtam STB).És figyu rendbe lehet hozni az életed.Én is rendbe hoztam és büszke vagyok magamra azért mert tudtam változtatni az életemen.

29/F

2011. jún. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!