Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs legjobb barátnőm. Mit...

Nincs legjobb barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, már 3 éve ebbe a suliba járok. az osztályunkban mindenkinek van 1 legjobb barátnője, csak nekem nem. (még sose volt)mindig kirekesztettnek érzem magam. noha egypáran kedvesen viselkednek velem, de ha választani kéne, mindig a barátnőjüket választanák, így minden nap csak odacsapódom vkikhez. úgy érzem, senkinek se hiányoznék, ha elmennék, és nagyon EGYEDÜL érzem magam. miden nap elkeseredetten megyek haza, és alig van erőm másnap bemenni.(iskolaváltás nem lehet) Mit tegyek, nagyon hiányzik vki, aki szeret és akinek a legjobb barátnője vagyok. nem tom mit tegyek. :(
2011. aug. 22. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Most úgy érzed jó lenne egy legjobb barátnő. De nem kell. persze jobb lenne ha lennének igazi barátaid nem csak haverkodnál, de ha lenne egy legjobb barátnőd az nem garancia arra hogy jobb lenne minden és nem tartana örökké. Eltávolodnátok egy idő után aztán meg sirhatnál utána. ne akarj legjobb barátot csak barátokat:)
2011. aug. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia, én is így vagyok vele!

14/L :)

2011. aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ancy_e, ez pont olyan hozzá állás hogy előre félni kell a csalódástól.

De egyébként én is azt ajánlanám először hogy barátokat kell szerezni aztán közülük vagy kikerül egy legjobb barát vagy nem. Pontosan tudom hogy milyen az amikor valaki baráti szeretetre vágyik, de nem szabad ezen túl sokat szenvedni. Foglald el magad. Meg kell tanulni egymagunkban is jól érezni magunkat ha ilyen a helyzet. Csak ne erőltesd magadban ezt az érzést.

2011. aug. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Amúgy hol laksz? :D
2011. aug. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Cshöööööö :DD !

Én is így vagyok :D Desokanvagyunk :D:DDD

2011. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zümmikeee válasza:
Én is csatlakozom én is így vagyok ezzel!! :/ :D
2013. jún. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!