Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A "legjobb barátnőm" nem...

A "legjobb barátnőm" nem foglalkozik velem társaságban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon jóban vagyunk, legjobb barátnőjének hív. Sokat beszélgetünk, telefonálunk, meg közös terveket szövünk. Aztán ha szombat este elmegyünk egy nagyobb társasággal valahova, nem igazán figyel rám. Mármint ott ölelget meg puszilgat mindenkit. Meg ha beszélgetünk valamiről társasággal, hozzászólok hogy "Emlékszel mi csináltunk ilyet...?" vigyorogva, ő meg annyit mond hogy "jaja" aztán elfordul és beszélget a többiekkel.


16/L


2011. jan. 29. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Dettó ez van velem.Szerintem keresned kéne még barátokat.Te is beszélgess a többiekkel akik ott vannak:) Ne félj tőlük nem harapnak:))) Szerintem amúgy azért csinálja mert szeretne más barátokat is nem csak téged.:)
2011. jan. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez velem is...:( Én kerestem uj barátokat.
2011. jan. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!