Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az igaz hogy attól félünk...

Az igaz hogy attól félünk legjobban, amiben előző életünkben meghaltunk?

Figyelt kérdés
Légyszi csak olyanok válaszoljanak akik tényleg hisznek az ilyen dolgokban.
2011. aug. 23. 19:01
 1/6 hümi ***** válasza:
hát basszus azért parázok akkor egy bizonyos dologtól? kajak van ilyen?! :D
2011. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban a bohócoktól rettegtem a legjobban. Milyen halálom lehetett nekem?
2011. aug. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én attól félek, hogy nagyon magasról lezuhanok, és meghalok. Amikor ilyesmit látok filmben, még akkor is görcsbe rándul a gyomrom. Azt nem mondanám, hogy tériszonyom lenne. Volt már rá példa, hogy nagyon magas épületre felmentem, és semmi bajom nem volt, de olyan is előfordult, hogy szabályosan rettegtem hasonló magasságban.

Ha létezik ez a dolog, akkor én valószínűleg kiestem a 10.-ről, vagy valaki lelökött jó magasról. :D


22/L

2011. aug. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én akkor félek a legjobban,ha erőszakoskodnak velem
2011. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a pókoktól félek a legjobban...Lehet, hogy megevett egy az előző életemben? :O
2011. szept. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én az erőszakos emberektől félek (apám alkoholista volt, durván bántalmazott engem, anyámat és nagyanyámat, törött karral kórházban is voltam 1,5 évesen).


Hááát, elég ijesztő ebbe belegondolni.

2013. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!