Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az ami boldoggá tesz?

Mi az ami boldoggá tesz?

Figyelt kérdés
Akár most a jelenlegi állapotodban, akár az egész eddigi életedet nézve mi tesz mindig boldoggá?
2011. aug. 24. 15:41
 1/9 anonim válasza:
a családom és a barátaim..
2011. aug. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha valami olyat tapasztalhattam ami messze távol áll a személyiségemtől v az életvitelemtől ,és nagyon vágytam rá .


Pl egy olyan fiú figyelme akit sosem "érhetnék" el. Vagy mikor különlegesnek érezhettem magam, mert el tudtam úgy énekelni valamit ,h a visszajelzések is pozitívak voltak .

Vannak néha más jellegű ajándék pillantok amikor önmagában a spontaneitásban találok valmi különös boldogságot. de azért ezek ritka pillanatok


Most már egy jó ideje nem voltam igazán boldog. remélem azért még leszek, és lesz olyan is mikor tartósan az leszek ..

2011. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akár apróságok is:a kisfiam mosolya,a férjem bókja,egy kád forró fürdő,vagy egy pohár finom bor.
2011. aug. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kapitány_úr ***** válasza:
Az, hogy vannak álmaim, van egy életcélom, és az a hit/tudat, hogy ezek sikerülni fognak egyszer. :)
2011. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rajzolt pónik :3
2011. aug. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem "tesz" boldoggá semmi. Én vagyok a boldogság. Csak erről könnyű megfeledkezni ha arra figyelünk ami rossz....
2011. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha motorozhatok.
2011. aug. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha sze@elek -na az legjobb akkor nem gondolok semmire csak arra h jó legyen nekem is meg másiknak is .
2011. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az álmok. Nem azok az álmok, amiket célul kitűzünk magunk elé, hanem azok az álmok, amiket megteremtünk, és élhetünk benne. Minden este elalvás előtt arra az álomvilágra gondolok, és boldogan alszok el, hogy másnap este újra elmehessek oda. Talán nevetségesen hangzik, de amikor a legmélyebb ponton voltam érzemileg, akkor nagyon jól esett, hogy volt mire gondolnom, kicsit kiléphetek az evilági gondok alól. Ezek mellet, csak hogy írjak valami normális gondolkodású választ is, még a párom tesz boldoggá. Boldog vagyok, hogy mellettem van, és szeret, fogja a kezem, és nem engedi el, akkor sem, ha bajban vagyok.
2011. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!