Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ma megöltem szeretett/megbecsü...

Ma megöltem szeretett/megbecsült/hozzánk nőtt/tengerimalacunkat, pedig csak jót akartam neki. Sokat szenvedhetett. Most iszonyat bűntudatom van! Le is ittam magam. Mit csináljak hogy enyhüljön?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
egy tengerimalac miatt nehogy depressziós legyél már.. menjél azt' vegyél egy ugyanolyat és senki nem fogja észrevenni. Részvétem meg minden, de ez akkor is csak egy tengerimalac.
2011. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Mit csinálj?

Taníts minket. Komolyan kérlek.

Mi az amit ne csináljak a tengerimalacommal ha lesz nekem is egy?


Taníts meg, hogy én ne követhessem el ezt a hibát.


Köszönöm.

2011. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egy kicsit jobban vagyok.Nem is a malac,inkább a következetlenségem és a nemtörődömségem miatt voltam/vagyok zaklatott.

Ha lesz tengerimalacotok egyszer,ne tegyétek ki hőségriadóban reggel a kertbe egy általatok épített kerti kifutóba csekély vízzel,tudván hogy estig nem jön haza senki mert valószínűleg meg fog sülni és a hangyák eszik mire hazaérsz..

2011. aug. 27. 08:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm hogy leírtad.

Tudod bármikor ha rossz történik, úgy lehet kilábalni belőle, ha levonod a tanulságot és legközelebb elkerülöd a problémát (amit te itt meg is tettél) és tanácsként továbbadod a tapasztalatod, hogy másoknak megspórold ezt a hibát...

2011. aug. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!