Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent az ha valaki...

Mit jelent az ha valaki halmozottan fogyatékos?

Figyelt kérdés
Panelba lakunk és a szomszédba beköltözik 1 család akiknek az egyik gyerekük ilyen. Ez mit jelent?
2011. aug. 27. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
hogy liverpool szurkoló
2011. aug. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
gondolom fizikailag és szellemileg is az
2011. aug. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Többféle, fogyatékossága van. Akár, látásban, mozgásban, beszédben egyaránt sérült egyszerre, de más keverésében is lehetnek bajai.
2011. aug. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Az utolsó válaszoló jól mondja.
2011. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen fogyatékossági csoportok vannak: látás-hallás-mozgás-beszéd-értelmi-érzelmi fogyatékosság. (remélem nem hagytam ki semmit) ezek közül ha minimum 2 jelen van, akkor halmozottan fogyatékos.
2011. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Testi fogyatékosság, szellemi fogyatékosság, ezekből több fajta van. Halmozottan fogyatékos, akkor nem 1 db. fogyatékossága van, hanem több.
2011. aug. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező. Amiket fentebb leírtak, azok a valóságnak teljes mértékben megfelelnek. Én csak arra kérlek, ne ítéld majd el őt, és örülök, hogy érdeklődsz, hogy mi is tulajdonképpen ez. Én csak azért írom ezt így le, mert én vak vagyok, és bizony engem is sok hátrányos megkülönböztetés ér emiatt.
2011. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Azért mert vak vagy? Ki az az idióta aki kinevet egy vakot? LOL

Én inkább érdekesnek találom, hogy hogyan érzékelik a világot stb :)

2011. aug. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!