Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek haragudjak a...

Szerintetek haragudjak a barátnőmre? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nálunk szokás,hogy nyáron mindig elmegyünk egymáshoz nyaralni,és most először én hívtam le,és ő volt itt először,és megígérte hogy az anyuja úgy csinálja a beosztását,hogy jó legyen,mert a barátnőm tesója nagyon rossz,nem lehet vele bírni.Na de itt a nyár vége,nem mentem le náluk.Ami nagyon szemétség,még nem is hívott fel hogy "basszus Klau bocsi,nem tudsz lejönni.-.-".
2011. aug. 29. 10:10
 1/8 dirtboy ***** válasza:
ezért nem kell haragudni,el kell neki mondani és meg kell beszélni. ennyi
2011. aug. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát jó,de annyi mindent nem tudok neki megbocsátani,és ez már kicsikét sok lett. :S.

Figyelj,mikor még tavaly egy agresszív csaj "megvert",mert nem tetszett neki az igazság,akkor az állítólagos barátnőm mellé állt,és engem le se szart.Ez milyen barát már?? Később aztán jobb lett,de már megint kezdi a sok hülyeségét.

2011. aug. 29. 10:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen barát nem barát.
2011. aug. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dirtboy ***** válasza:
egyszerű,le kell minősíteni barátról haverra, te is csak annyit adj amennyit tőle kapsz a kapcsolatotokban,ha ő nem tekint barátjának akkor miért lennél az övé.
2011. aug. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez,az.De egyszerűen nem bír rólam leszakadni,folyton hazudgál,és van amikor tök "normális"
2011. aug. 29. 10:25
 6/8 anonim válasza:
sztem ne haragudj inkább kérdezd meg ésha szemét akk vessz vele össze,ugyiss kibékültök ha olyan jó barátnők vagytok
2011. aug. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10:23-as vok nekem is volt ilyen barátnőm . Hazudgált de ok nélkül mintha vmi kényszert érzett volna h hazudozzon , szóval egy hazudógépvolt olyan jól hazudott h azt már tanítani kellett volna. Csalt mindenben , meglopott engem és még így is képes volt széles mosollyal az arcán idejönni és ez a szemét/láda a legjobb barátnőm volt. Míg barátnők voltunk folyton megsértődött ok nélkül , mindig bajba akart keverni és még sorolhatnám. De amióta nem barátkozom vele sokkal jobb minden az új LB-ém mel sokkal jobban érzem magam ő nem gonoszkodik meg ilyenek . Úgyhogy ha neked is ilyen a barátnőd akkor szerintem ne barátkozz vele.
2011. aug. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadó: Ismerős a szitu. ;)
2011. aug. 30. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!