Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ingyen psp-t kapnék, anyum új...

Ingyen psp-t kapnék, anyum új pasijától csakhogy ne haragudjak rá, szerintetek fogadjam el?

Figyelt kérdés
Szüleim 3 éve váltak, és nehezen dolgoztam fel, még ma is sokat sírok ha erre gondolok, erre jön egy hapsi aki le akar fizetni. Mit tegyek?
2010. ápr. 27. 22:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs, ajándékba.
2010. ápr. 27. 22:22
 2/7 anonim ***** válasza:
miért haragudsz rá? egyébként ha elfogadod azt a hatást kelted, hogy meg lehet vásárolni...
2010. ápr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fogadd el, de ettől még szabad joggal utálhatod. Sőt, ezek után kötelező, nehogy már megvegye a szereteted.
2010. ápr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak azért haragszol rá, mert összejött anyukáddal? Vagy tett valami külön dolgot ellened?


Am... CSAK akkor fogadd el, ha tényleg képes vagy megváltozni vele szemben, vagy legalább úgy tenni, de akkor megint neked lesz szar, mert anyud és a hapsi jól lesznek te meg nem, mert azt hiszik, hogy jól vagy.


Szóval, ha tett valami külön okot akkor üljetek le és beszéljétek meg.


Amúgy meg az is kérdéses, hogy miért váltak el a szüleid... mert ok nélkül nem fognak és gondolj bele mi a jobb? Egy életen át lévő veszekedés vagy nyugodtan elvállni egymástól.


Remélem érted mit akartam kifejteni!:P

16/f

2010. ápr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szíves örömest elfogadnám, de a helyedben azt mondanám inkább xbox 360at vegyél mert erősebb játékok vannak rá :D
2010. ápr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő. Ha amúgy fokozatosan kezdtek jobban kijönni egymással, akkor közeledési ajándéknak elfogadható. Ha viszont nem, akkor ne! Én a magam részéről közölném vele, hogy dugja fel magának. Sok minden megvehető, a szeretetem nem tartozik ezek közé.
2010. ápr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fogadd el, és próbálj meg vele barátkozni. Elvégre szereti anyukádat, nem lehet rossz ember és igyekszik veled is jól kijönni. Így szeretne neked imponálni,hogy vesz neked ajándékot, de ez nem "lefizetés" vagy "megvásárolhatóság". Egyszerűen így közeledik hozzád. Szerintem csak rossz szemszögből szemléled a dolgokat, próbáld meg elképzelni az ő helyzetetét.
2010. ápr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!