Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak hogyha se...

Mit csináljak hogyha se kifejezni se kimutatni nem tudom az érzéseimet?

Figyelt kérdés
Félek hogy nem jó irányba megyek mert meg kell mondjam nagy tudással rendelkezem olyanokat tudok amit szinte senki a professzorokat kivéve de jómagam nem vagyok az. Szóval jól mennek a tudományos témák de az érzéseimet se kifejezni se kimutatni nem tudom.
2011. aug. 30. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor foglalkozz azzal amiben jó vagy:

csiszold tovább a tudásod.


Ahogy nézem az egyetemen a profokat, el tudom képzelni hogy ők is azért olyan nagy tudásúak mert az érzelmi képességeik satnyák és ráértek könyveket bújni lányok helyett :)

2011. aug. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, igyekszek kevésbé mocsok lenni legközelebb...
2011. aug. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amint megismerkedsz egy korodbeli szimpatikus fiúval/lánnyal (nem tudom a nemed), hidd el ez változni fog. Mivel te inkább "logikusabb" ember vagy, ezért az emberek kapcsolataiban csak a felszínességet látod, és erre te nem vagy vevő. Valószínűleg ha megismersz valaki mást, akivel hasonló a természetetek, és érzed, hogy megnyílhatsz előtte, változni fog a helyzet.

Legalábbis, szerintem. :)

17/F

2011. aug. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok lényegében. De komolyan. Nem tudom elmondani,leírni,hogy hogyan érzek.Ezek helyettesítésére olyan szavakat használok,hogy minden ,meg hasonlók,meg ilyenek. Talán azt leszámítva,hogy ha felgyűlt bennem a feszültség robbanok. Én is a tanulást tudnám javasolni. Én rejtvényt fejtek,gépezek és művelem magam és valamikor úszok. Nincs feltétlenül szükség arra,hogy feltétlenül mutassd ki az érzéseidet.Néha jobb ha nem mutatja ki az ember szerintem. Lehet azért sem tudod mert ahhoz valami bensőséges dolog kell és az illetővel nincs meg.Ha nagyon zavar akkor menj el pszichológushoz.
2011. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!