Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivan velem? Ha álmos vok...

Mivan velem? Ha álmos vok iszok energia italt és csak álmosabb leszek?

Figyelt kérdés
Mivan velem? ha álmos vok iszok energia italt és csak álmosabb leszek?
2011. aug. 30. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

szimpla hülye vagy,ennyi...

éhes vagyok mint egy állat megeszek egy 100kilós sült disznót és mégéhesebb leszek -.-"

ne akard megmagyarázni hogy a te szervezetedre ellenkezőleg hat a koffein mer még a végén bezárnak valami laborba mert nem emberi vagy az tuti

2011. aug. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak álmosabbnak érzed magad, de valójában pörög benned az adrenalint, és ha majd leragad majd a szemed, befekszel az ágyba és próbálnál elaludni, ott fogsz szenvedni az ágyban, hogy forgolódsz jobbra-balra. Hidd el, én ugyanígy vagyok vele, mint te.

Ne igyál este lefekvés előtt energiaitalt, mert ha sikerül is elaludnod, korántsem leszel annyira kipihent, mint mondjuk egy pohár tejtől.

2011. aug. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

adrenalin*


bocs a helyesírási hibákért, énis energiaitalt iszom. :D

2011. aug. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha megnézed,

400mg/100ml taurin van az energiaitalban (szinte mindegyikben)


A taurin nyugtató hatású (nézz hutána ha nem hiszed).

A koffein az élénkítő, az is van benne egy kávéra való, de ha a koffeinre már immunis vagy, akkor csak a nyutató hatás tud érvényesülni...

2011. aug. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az 1 kommentelőnek: pedig így van
2011. szept. 3. 00:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha álmos vagy aludjál és ne a mérgező szarokat igyad.

Egy tizenöt éves lány.

2011. nov. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 WIM válasza:
Én is ugyan így vagyok vele. 10 doboz redbull utàn vígan lefekszem aludni és még jót is alszok. Megszokta a szervezeted. Egy idö utàn olyan mintha csak spriteot innàl. Hugyozol tööle cukros és ennyi.
2016. júl. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 WIM válasza:
15 eves kislany. Nem mindenki teheti meg. Én 19 òràkat vagyok ébren. Tùl nagy luxus az alvàs manapsàg...
2016. júl. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!