Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha most esélyed lenne új...

Ha most esélyed lenne új életet kezdeni, megtennéd? Vagy inkább a mostaniban csak irányt váltanál? Mit szeretnél megváltoztatni az életedben (persze csak névtelenül)?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Érdekes.

Annyiszor eszembejut h ezt is meg azt is elqrtam.

Mégis most belegondolva hogy mit csinálnék egy új életben... Nem bántam meg semmit! Nincs amit el akarnék felejteni!

Csak az extra időért kezdenék új életet de semmi másért.

2011. aug. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én tuti újat kezdenék, mert az emberiség kicsinált.. 19/f
2011. aug. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Érdekes, én is rengeteget gondolkodom ezen, de sosem tudom, hogy végül változtatnék-e. Inkább csak szeretném, ha mostantól hátrahagyhatnám a "láncaimat". =)

(Második válaszoló: nem gondolod, ha újrakezdenéd, ugyan úgy kicsinálna?)

2011. aug. 31. 20:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem rajtam múlik :)
2011. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szeretném ha régebb nyitottabb lettem volna,többet jártam volna társaságba.De még tudok ezen változtatni,főleg hogy egyetemet kezdek és tiszta lappal indulok.:)Van amit bánok,de próbálom elfogadni a múltam.

19,L

2011. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Például amikor angliában a buszol beszélgettem egy lánnyal és nagyon aranyos volt meg minden, de nem kértem el se az email címét, semmi, mert azt hittem hogy még találkozunk. De nem találkoztunk :/ utólag elkérném :D (csak a keresztnevét tudom, azt, hogy hány éves és hogy melyik országban lakik:D)
2011. szept. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a mostani tökéletes, pont ott vagyok ahol akarok, és az vagyok aki lenni szeretnék (személyiégileg, mármint). Terveim is vannak a jövőre. Nem akarok semmit megváltoztatni. 20n
2011. szept. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jobb képességekkel igen.
2012. jún. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem kezdeném újra, amit elrontottam nekem kelll kikinlódni.


Félmunkát nem végzek, amit elkezdtem azt maradéktalanul igyekszem befejezni! Elég anyagias/munka és célorientált családban nevelkedtem azért írom ezt.

2014. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En visszamennek arra az idopontra, amikor ezt a kerdest feltetted es onnantol fogva alakitanam maskepp az eletemet.
2017. febr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!