Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha mindenki azzal töm, hogy...

Ha mindenki azzal töm, hogy "szép" vagyok, deh én meg tudom hogy nem, akkor inkább próbáljam megváltoztatni a véleményem magamról, vagy őket állítsam le?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
jól érzed magad a bőrödben? ha az a véleményed magadról, hogy csúnya vagy, akkor szerintem nem. ezek után egyértelmű, hogy kinek a véleményét kell megváltoztatni...
2011. jan. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem...hát oké..:Dés köszönöm..:D
2011. jan. 27. 16:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tiedet kéne megváltoztatni. Ha mindenki szépnek gondol akkor valószínűleg így is van. Annak az oka, hogy saját magadról azt gondolod hogy nem vagy az, az lehet hogy kevés az önbizalmad. Nézz utána hogy tudnád megnövelni...
2011. jan. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 haggyámán ***** válasza:

Vagy ez is csak egy újabb önbizalom-növelő kérdés? Bocsi, de most nem fogom azt írni, hogyha mindenki szerint szép vagy, akkor biztos az vagy.

Szerintem magad is tudod a választ.

Ha magadat csúnyának tartod, akkor egy idő után valóban az leszel.

2011. jan. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát ok...köszönöm mindenkinek...:D
2011. jan. 27. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!