Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Titeket mi az ami inspirál?

Titeket mi az ami inspirál?

Figyelt kérdés

Miből merítetek erőt, akár a mindennapok feladataihoz, de legfőképpen egy nagy feladathoz pl. fogyókúra, leszokás káros szenvedélyről, életmódváltoztatás......stb.

párom az most nincs tehát az kilőve..

22/F


2011. szept. 1. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:

meríthetsz energiát magadból. a saját magad szeretetéből. ébredj úgy, hogy azért dolgozol, hogy magad megjutalmazd. azért fogyókúrázol, hogy segíts magadon. azért nem gyújtasz rá többet, hogy egészségesebb legyél. ismerd el a saját jó cselekedeteidet magadnak. örülj, hogy jobbat tehetsz magadnak. a másik módszer: minden elköltött forintom a világit gazdagítja, nem leszek mások kárára, pozitív cselekményt nyújtasz másnak, érezd magadon a "jó tett" érzését. érezd úgy, mint ha más csinálta volna veled.


remélem segítettem,

dr. Pataky Csaba

2011. szept. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez a zene: http://www.youtube.com/watch?v=hI_YBugjN7k

Mert ha valamit csinálok eszembe jut a zene és mondom magamba h nem hagyhatom abba ,most még nem . Sajnos nem volt jó gyerek korom sőt borzasztó volt .:S

Nem akarok apámra hasonlítani ,szerencsére jó úton járok a felé ,hogy jó életen legyen . Már sokan mondták h kivételes tehetség vagyok a fémiparban vagy az autószerelésben . Gépészmérnők akarok lenni és ezért rengeteget kell tanulnom . Ezért ha iskolába megyek meghallgatom ezt a zenét.ez add mindig erőt ,de nem csak a tanulásban hanem a mindennapi életben .

16/F

2011. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem mások (egyre inkább mindenki) szeretete inspirál.


És a Pataky úrral szemben én nem tudok erőt meríteni önmagam szeretéből. Elvesztettem a kapcsolatot önmagammal.

Nem szeretem, nem utálom, nem haragszom rá, mert fogalmam sincs mi az és hol van... (A lelkem az nem a testem. A testem meg csak egy eszköz az anyagi materiális világban működéshez...)

2011. szept. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja úgy értem hogy én szeretek egyre inkább mindenkit, nem úgy hogy ők engem...


A boldogság az az, ha MÁSOKAT szeretsz. Ilyenkor mindegy hogy ők szeretnek-e téged.

2011. szept. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

off:Szerintem a boldogság inkább az, hogy önmagadat szereted, elfogadod és nem másoknaqk akarsz megfelelni:) Legalábbis nálam.

Engem Demi Lovato - Skyscraper zenéje inspirál.

2012. máj. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!