Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi inspirál hogy tornázz és...

Mi inspirál hogy tornázz és ne add fel a diétádat?

Figyelt kérdés

próbáltam már azt, hogy a hűtőre egy súlyosan elhízott és vékony nő képét raktam ki, volt olyan hogy elhitettem magammal hogy a sport után jobban érzem magam, stb.. de nem hatnak rám, csak tudom, hogy fogyni kéne...


aki már hasonló helyzetben megállta a helyét adjon valami jó tanácsot!


2011. márc. 4. 13:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Ha a lehetséges eredményre gondolok. Amikor édességet akarok enni, vagy valamit, amit tudom, hogy már nem kéne, mindig megkérdezem magamtól, hogy "most komolyan fontosabb pár percnyi élvezet, mint a fogyás"? Vagy "kövéren, magadat takargatva szeretnéd tölteni a nyarat, úgy hogy még egy strandra sem mersz kimenni"? "Na állj neki szépen tornázni inkább, akkor majd nem lesz erőd édességet enni!" :D


Hülyén hangzik, de hatásos!

2011. márc. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia, én kb.2 hónapja fogyózok úgy hogy este 6 után nem eszek és nincs nasi és 2x aerobik + 1 úszás a héten, de nagyon nehéz megállni hogy ne egyek, mivel itthon mindenki eszik, és én is szeretek enni, engem az ösztönöz, hogy megnézek egy filmet-sorozatot amiben egy csinos csaj van, és mindig megkérdezem magamtól: te nem akarsz ilyen lenni? egyébként elég nagy önfegyelem kell hogy megálljam a pizzázást, tortázást, de arra gondolok hogy muszáj mert nincs több esélyem ha tovább eszek soha nem fogok lefogyni sőt még dagibb leszek onnan meg még nehezebb a visszaút. Egyébként mostanában már egyre könnyebb, nem is kívánom annyira a kajákat:) sok sikert neked is!
2011. márc. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
semmi. én hetente többször is megtöröm a diétát.
2011. márc. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

első válaszoló:egyátalán nem hangzik hülyén:)

2011. márc. 4. 14:01
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a hosszú lábú, vékony combú ribanc jut eszembe, aki rámászott tavaly a barátomra. Rögtön 200%-on nyomom az edzést;)
2011. márc. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

14:03

az ám az inspiráció:D

lehet hogy nekem is ez kéne;)

2011. márc. 4. 14:06
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Szia! én magamnak szeretnék bizonyítani, hogy meg tudom csak azért is csinálni. Egyszer már sikerült, akkor miért ne sikerülni másodszor. Én lassú fogyás hive vagyok, tehát heti 1kg, azért ebbe belefér, egy kis nass. Az edzést meg örömmel csinálom. Mp3 rátöltöttem a kedvenc számaimat és irány futni. már lassan másfél órás edzéseim vannak.

A lényeg, hogy határozdd el magadban, és akkor sikerül. És a sikert és a kudarcot is kilókkal oszd meg valakivel, tesóddal, barátoddal, szülökkel. Sok sikert!

2011. márc. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem igazán merek erről beszélni a hozzátartozók/barátok előtt, mert félek,hogy elvesztem a státuszom a szemükben...mindig azt mondom hogy imádok husi lenni, meg milyen jó ilyen testtel...valahogy félek beismerni még magamnak is ezt a hibát
2011. márc. 4. 14:13
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Engem inspirál az a sok csinos ruha amiket a boltokban látok,és arra gondolok de jó lesz egyszer megvenni belőlük páran,aztán hallani a többiektől hogy "hú de csinos lettél".

Másodszor meg van egy ge.ci expasim aki párszor beszólt hogy milyen kövér vagyok (nem értem,amikor jártunk akkor nem tűnt fel neki???)na és neki is szeretném bebizonyítani hogy milyen jó csajt vesztett is el...

Aztán lehet arra is szoktam gondolni hogy de jó lesz nyáron nem kellesz magamat takargatni, és olyan rövid nadrágot veszek fel amilyet csak akarok:D

17/L

2011. márc. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ez biztosan hülyén fog hangzani, de én nem arra koncentrálok, hogy jajj, ha ezt megeszem, akkor ugyanilyen kövér, hájas, koca.... leszek. hanem pozitív gondolokatokat mondogatok. először is úgy teszek, mintha már vékony lennék. úgy eszek, mintha csak arra kellene figyelnem, hogy az (elképzelt) csinos testem ne hízlaljam fel. ez nagyon sok erőt ad, két hónap alatt 174/73ból 66 kg-t csináltam :) és most már néha úgy érzem, hogy nem csak gondolom, hogy vékony vagyok, hanem az is leszek nemsokára :) valaki okos ember egyszer ezt mondta: "ahhoz, hogy megvilágosodj, úgy kell élned az életed, mintha már megvilágosodtál volna"

az edzésre meg nem nagyon kell rávennem magam, de persze nekem is vannak lustább napjaim, és valahol olvastam egy módszert, nekem abszolút bevált: először is öltözz át edzőcuccba. ez ugye nem kerül túl nagy energiába. aztán azt gondolod: hát, most rohadtul nincs kedvem kimenni futni. de ha már átöltöztem, legalább 2x felrohanok a lépcsőházban, abba csak nem halok bele. mikor kész, akkor rendszerint már annyira bennem van a mozgás, hogy az esetek 90%-ában el is megyek futni :) a maradék 10%-ban pedig? hát, legalább lépcsőztem egyet és nemcsak ültem, ahogy egyébként tettem volna :D

2011. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!