Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol találok végre jófej...

Hol találok végre jófej haverokat, barátokat?

Figyelt kérdés

eddigi haverjaim mind szarnak rám magasról. Én próbálok elnézni mindent, ha pl épp nincs hozzám kedvük és nem hívnak, ha cserbenhagynak... de már elegem van, teljes mértékben szarnak rám, nem hívnak, nem keresnek, megbeszélünk valamit aztán fel se hívnak h bocs mégse...


Hol találhatnék nát végre olyan havert akit azért néha érdeklek is?! olyan szar ez így h úgymond nincs senkim :\


egy srác.


2011. szept. 1. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem sem voltak sosem barátaim, (most sincsenek) és csak kötekedni tudtak velem...

Keresned kell, csak akkor találsz...

Üdv, 19/F

2011. szept. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nekem voltak mindig, de mindegyik végetér(t) azzal h én nem keresem, mert pl cserben hagyott ... és onnantól vége is, egyszerűen szánalmas h egy "barátság" ezen múljon h ha én nem keresem többet akkor ő se.... áh
2011. szept. 1. 22:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogy hol találhatsz magadnak barátokat... ez attól függ te milyen vagy. Ezt meg neked kell tudni.
2011. szept. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igazad van, az ilyenek nem igazi haverok :/
2011. szept. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
tudom h itt nem is fogok választ kapni... csak hát valahol muszáj kiadni a gondjaim
2011. szept. 1. 22:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Na hát igen...
2011. szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért ne kaphatnál választ?

Az én tapasztalatom, hogy az igazi barátok nem a sulis és nem is a bulis haverok, szinte soha.

Nekem a legjobb barátaim a (mostani és volt)koleszos szobatársaim, plusz azok akikkel együtt túráztam valahol.

Tehát sokkal jobb barátnak bizonyultak akik kapósak az ilyen igazi életre.

Ja, és kell valami közös ami összeköthet titeket, mit már mondtam tábor, túra, közös bolondságok, kiadós beszélgetések. Mindez szelektálja azokat akik nem alkalmasak jó barátságot kötni.

2011. szept. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. szept. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nemtudom...nekem mindig voltak barátaim...nemtudom mien lehet... 14/L
2011. szept. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én tudom, hogy milyen ez. Én úgy érzem, hogy most közeledik ez az idő amikor a legjobb barátom "elhagy " engem és inkább a lányokkal foglalkozik. Én szívesen lennék a barátod. Vagy lehet hogy nagyon fiatal vagyok hozzád képest.13/F
2011. dec. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!