Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy találjak barátokat,...

Hogy találjak barátokat, haverokat 32 évesen, új városban ilyen feltételek mellett?

Figyelt kérdés
Munkalehetoseg miatt az ország másik felébe költöztem és a munkám által (ami napi 9-10 óra irodai meló) nem találkozom emberekkel. Szeretnék kimozdulni,szórakozni járni, de nincs kivel, a kevés kolléga pedig a családjával ill ezeréves barátaival tart. A hétvégéim szabadok, de egyedül nem járok sehova (van aki egyedül beül egy sörözőbe?)... A hobbijaim hétvégén pedig pont magányos tevékenységek, pl. konditerem,futás,olvasás,úszás..Baratnőkeresésre legalább ott van a net vagy az utca.., de sok lánynak még az is "gáz", hogy magányos vagyok.. Ti voltatok már ilyen helyzetben? Mi a teendő?
2011. szept. 2. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez nemcsak neked gond, sok olyan embernek is aki, nem költözik el más városba. Egyszerűen kikopnak a barátok, barátnők, ha családjuk lesz... Én ezt úgy oldottam meg, hogy elmentem egy 4 éves tanfolyamra, ami heti 1*2órás elfoglaltság, az évek alatt összeszoktunk páran, összeismerkedtünk. Ennyi idősen márcsak valami tevékenység kapcsán lehet összebarátkozni. Nehéz, de a pár találás se egyszerű eset.
2011. szept. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
35%
Menj el egy kocsmába és mindenkinek fizess. Meglátod mennyi barátod lesz!
2011. szept. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!