Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt olyan, akinek lett...

Van itt olyan, akinek lett volna lehetősége tanulni, de nem élt vele és megbánta?

Figyelt kérdés
Ha van időtök meséljetek!
2009. okt. 20. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nálam most is ez a helyzet és később lehet megbánom, de egyszerűen nem megy, nemtom
2009. okt. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én vagyok az egyik ilyen ember. Link voltam, megbántam. 2 fősuliba is jártam, de nincs diplomám. Miért bántam meg? Mert itt ül a kislányom, és a világon mindent megadnék Neki, de úgy érzem kevés vagyok 1 érettségivel. Ha nem csesztem volna el gazdász v info szakos lennék, esetleg tovább vittem volna vmi mást.
2009. okt. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
soha nem tanultam, alig érettségiztem, felvettek egyetemre, de egy napot se jártam be, felvettek okj-s képzésre, oda se jártam, szóval lett volna. de nem tudom, én nem bántam meg, utáltam tanulni, szóval jobb így.
2009. okt. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok...h utolag bánom h nem jelentkeztem egyetemre,(egyszer elutasítottak) s utána nem mertem!Most meg kínlódom a munkakereséssel,holott még az összes barátom,ismerősöm korombeliek élik világukat a sulikban!!!Az a legrossazbb h fel sem találom magam!! Szörnyű egy helyzet! :(
2009. okt. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem buktam vna meg a szakmai vizsgán, és utána a pótvizsgán, vagy ha elmentem vna az azt követő utolsó pótvizsgára, akkor most lenne 1 szakmám.Egy tantárgyból kellett vna csak az írásbelit megismételni.....hát igen megbántam kicsit XD
2009. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gimi és okj-s bukdácsolás helyett rögtön szakközépbe lehetett volna menni, ingyen lenne talán nem is egy normális szakmám, szép kilátásokkal. Na ezt lehet bánni, de nem érdemes :)
2009. okt. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!