Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy fojtsam el magamban ezt...

Hogy fojtsam el magamban ezt az érzést?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Idén kezdtem el a gimit...Sajna rettenetesen nincs kedvem bemenni úgy hogy esténként sírok...Nem sok emberrel beszélgetek...max 1-2 mondat.Hiába tudom, hogy suli után ott vannak a barátaim, de a suliban nagyon magányosnak érzem magam.A suliban tudom, hogy senkivel nem nagyon fogok összehaverkodni met nagyon nem az én világom....A legjobb barátnőim egy másik suliba mentek.Szerintetek év közben félév elött átvennének engem is oda?Ez az érzés ami minden nap bennem van, az hogy nem akarok suliba járni teljesen felemészt, nem tudok semmi másra gondolni... Mit tegyek?
2011. szept. 7. 01:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
még arra gondoltam, hogy átmegyek levelezőre... heti 2x kéne este bejárnom...De anyukám nem hiszem hogy megengedné. Hogy vegyem rá? 16/l
2011. szept. 7. 01:29
 2/14 Walk With Me ***** válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben voltam, most estire járok. Szerintem jobb, mondjuk én 20 vagyok, az én anyukám már nem szólbele. :)
2011. szept. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az totál kizárt, lehetetlen, képtelenség hogy adj egy esélyt az aktuális osztálytársaidnak és megpróbálj ismerkedni, haverkodni, barátkozni velük? Ennyire súlyos a helyzet?
2011. szept. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
lány vagy, igaz? van kedved, hogy egy 24 éves öleljen meg minden reggel a suli előtt, hogy ez erőt adjon? :)
2011. szept. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

egyébként én is így jártam, csak én reggelente hánytam, meg remegtem, minden bajom volt...

aztán átmentem egy másik suliba, ott már tűrhetőbb volt, emberként bántak az emberrel, nem pedig robotként, rabszolgaként...

2011. szept. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

" emberként bántak az emberrel, nem pedig robotként, rabszolgaként..."


Utolsó:

Húha, remélem akkor az egyetem/fősuli meg se fordul a fejedben! Itt egyetemen egyetlen 6 jegyű azonosítószám vagy a rendszerben ahol ehhez a kódhoz rendelik a jegyeid. Semmi több. Csak egy kód amiért fejkvóta pénzt kap az egyetem évente!



Lányok, tudom nehéz, de ilyen világban élünk! Meg kell erősödnötök hogy megálljátok a helyetek.

2011. szept. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
egyetemista, undorodom is tőle, pedig bölcsészkarra járok.
2011. szept. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
kihagytam azt, hogy vagyok... teljesen megöl lelkileg ez az egész...
2011. szept. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Téged végülis mi öl meg, utolsó?

(Hátha a válaszod segíti a kérdezőt.)

Én is egyetemista vagyok, csak mérnökin.

Most én full közömbös vagyok az egyetemmel, ahogy megy úgy megy aztán kész.


Téged hogy tud kikészíteni? Terhelés? Egyedül vagy? Munkát végzel mellette?

2011. szept. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

nagyon egyszerű, gátlásosabb típus vagyok, nagyon nehezen oldódom... legfőképp a szóbeli vizsgák azok, amik ezt teszik, valamint a szemináriumi előadások, szóval, mikor nekem kell előadást tartanom.

egész egyszerűen nem erre vagyok kitalálva, és lehet, hogy érdekel a téma, és elég jól el is tudok merülni benne, de hogy szóban ezzel kapcsolatosan kelljen nyilatkoznom, az már enyhén szólva is nehéz.

túl sok ügyintézés van itt nálunk, ez is gondot okoz, valamint a tanárokkal való kommunikáció - egész egyszerűen nem az a típus vagyok, hiába is próbálok gőzerővel tenni ellene.

2011. szept. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!