Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek lustaság ellen? (lent)

Mit tegyek lustaság ellen? (lent)

Figyelt kérdés
Az orvosnőm mondta 2éve, hogy kicsit görbe a hátgerincem ok ez nagyon gyakori dolog és nagyon sokan nem is törődnek vele de az én szüleimet érdekelte és kellet menyek valamilyen gyógytornára 10nap most meg itthon kell végezzem a gyakorlatokat és mindig mikor visszamentem ellenőrzésre meg mindig azt mondta hogy meg kell tornaszak de én mar nagyon unom minden nap végigtornászni 20percen keresztül és most úgy vagy 2 hónapja ritkán végzem (az utolsó ellenőrzés óta járok valami terápiára is amit nem az orvos irt fel de állítólag hatékony mert sokan mondtak mar)és nem csak ezt hanem meg más dolgokat is amiket meg kéne nagyon lusta vagyok elvégezni.
2011. szept. 7. 17:09
 1/3 A kérdező kommentje:

*már

*még

2011. szept. 7. 17:11
 2/3 anonim ***** válasza:
A lustaság szerencsére nem betegség. :) Próbáld kicsit feldobni valamivel azt a 20 percet: hallgass közben zenét vagy menjen a tévé, esetleg köss magaddal alkut: ha megvolt a 20 perc torna, utána azt csinálhatod, amit nagyon szeretsz (ez ne mindig a csokievés legyen azért :D). Gondolj arra, hogy milyen szép lesz a tartásod, és a hátad sem fog fájni, mint másnak! Ha bármi másra nem visz rá a lélek, próbáld összekötni olyan dolgokkal, amiket szeretsz: pl. ha nem akarsz angolt tanulni, de szeretsz filmet nézni, akkor nézz filmeket magyar hanggal, angol felirattal, vagy fordítva. A lényeg, hogy ha rájössz, hogy lelheted örömödet a dolgokban, megjön a kedved is, és nem leszel többé lusta. :) Kitartás!
2011. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
Te érdeked ,hogy végigcsináld,ha nem csinálod végig és emiatt szenvedni fogsz akkor azt a szenvedést megérdemled!!!
2011. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!