Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A mai 2010-2011-es animék...

Rango2 kérdése:

A mai 2010-2011-es animék 10-20 részböl áll. a lustaság miatt. de miért iylen lusták az emberek 8-év elteltével? elfen lied-röl lenne szó.13-rész böl áll 2004-ben készitették.

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert úgy vannak vele h az animes nyomingerek neznek az általuk készített vackon kívül még száz másik rajzfilmet így lesz mivel elfoglalniuk magukat a felnőtté válás helyett.
2011. okt. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki a f*szt érdekel miért 20 részesek az animék?
2011. okt. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Amúgy gondolom ezeket tv-knek csinálják pont úgy mint a sorozatokat ergó ha nincs nézettség, vagy a rajzoló(k) kap egy jobb ajánlatot egy másik sorozatra, vagy csak ennyi sztori volt megírva, vagy elfogyott a pénz etc akkor az bizon cancel-t kap.
2011. okt. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

engem érdekel.

2004-be készitették az Elfen lied animet.

max 1 évbe tarthatott vagy sem hogy 13-részt csináljanak +1 extra rész ami nem tartozik hozzá.

2011-van gondoljatok bele a pénzel semmi ban nem lehetett mivel már 1 részért kapnak kb 100.000Ft-ot.


lusta dögök a japanok.

jah és az Elfen Liednek elég nagy a nézettsége ahoz hogy készitsenek 1 2.évadot.


még valami,tudja valaki hogy az animax tv hány évre van leszerzödve mert a conan a detective már vagy 20 szor ujra kezdödött.

2011. okt. 4. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:

nem igazán értem a probléma lényegét. :D

Hát erre van keret, meg szerződés.

amúgy negyed év=13 rész, fél év=26 rész, egy év=52 rész. ezek a szokásos sztenderdek. Aztán ha volt nagy sike, elég pénz, akkor csinálnak még egy sorozatot.

rövidekkel jobban lehet kaszálni, lehet hozzá játékot csinálni, figurát, kártyát, matricát, jelmezt, megveszi mindenki. Jön az új anime, lehet újra csinálni, azt is megveszik. :D

2011. nov. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb az hogy nem 100 részes minden anime. inkább fejezzék be akkor mikor jó, mielőtt csak unalmassá és gagyivá válna.
2012. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!