Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon elrontja a kedvem hogy...

Life is beautiful kérdése:

Nagyon elrontja a kedvem hogy ha nem beszélek senkivel társaságba, én próbálok bekapcsolódni, de nem jön semmi téma, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

odamegyek .kb 3man beszélgetnek, és 1 perc múlva megunom hogy nem tudok hozzászólni, ha mázlim van érdekes a téma, de általában nem érdekel:\


nagyon unom ezt és most már egyre inkább rájövök hogy velem van a gond mivel a legtöbbeknek nincs ilyen gondja egy osztályban. megtalálják azokat akikkel lehet dumálni, én meg hetente egyszer ha tudok valakivel az osztályba beszélni 5 percnél többet.


pedig én próbálkozok, de mintha én más lennék mint ők, valami mintha másképp működne az én agyamban mint a legtöbbekében


van egy közeli barátom akivel hasonlóan gondolkodunk na ha vele vagyok nem érzem ezt ,de ha osztálytársaimmal sokszor van ez az "erőltessük egy kicsit" dolog.. pedig tudom hogy nem kéne ,de ha meg nem megyek oda senkihez olyan rossz


mintha nem tudnám elengedni magam, van esély a változásra vagy változtassak az igényeimen(amire szintén kevés esélyt látok)

18f


2011. szept. 13. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Építő jellegű kritikával nem tudok szolgálni, viszont én is ilyen vagyok. Társaságban szinte meg sem szólalok és, ha kívülről nézném magamat, akkor elszomorodnék... hát még, ha más is észreveszi. Ha meg is kell szólalnom, akkor is gyorsan meg próbálom letudni. Én önfejlesztésbe kezdtem próbálok ezzel kapcsolatban könyveket olvasni és bízom benne, hogy segítséget adnak.

Egyébként honnan írsz?

21/F

2011. szept. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

én is olvastok a témában. mindenféle önismereti könyveket, agykontrollt is ismerem ,kár hogy motivációm nincs hozzá, de most már lassan annak is komolyabban neki állok mert ez így nem élet.


győri vagyok

2011. szept. 14. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!