Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni?...

Mit lehet ilyenkor tenni? Depresszió? 20l

Figyelt kérdés

Gyakran előfordul, hogy nincs kedvem semmihez, csak ülök és nézek ki a fejemből. Csúnyának, esetlennek érzem ilyenkor magam. Fáradtnak és elkeseredettnek. Igazából semmi okom nincs egyikre se, mégis néha így előjön, és nem tudok ezzel mit kezdeni.

Sportolok is, de még ahhoz sincs kedvem ilyenkor. Főleg a menzeszem előtti napokban vagyok ilyen. Mintha depressziós lennék. Más is van így ezzel? Hogy lehet erőt venni magamon az ilyen napokon? :S


2011. szept. 13. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

2 lehetőség:

> barát mellett vagy

> (ön)terápiát végzel hogy fejben elkerüld ezeket a kátyúkat.


Első opció egyszerű és hatékony ha már van kivel.

A második meg hosszútávon tökéletes de munkabefektetés kell hozzá.

2011. szept. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha menzesz miatt van akkor premenstruális szindróma, a jól tudom (röviden: PMS) Ha más miatt, akkor előbb próbáld meg kideríteni az okát. A pszichiátereket azért nem szeretem mert azok rád zúdítanak mindent de olykor nem biztos hogy az a legjobb, a pszichológusok viszont rávezetnek és neked is jobb ha így jössz rá. Aztán nem tudom hoiyg az a legjobb ha kiéled és átmész rajta vagy az ha nem hagyod teljesen kifejleni és jó helyzeteket próbálsz találni meg próbálsz beszélni emberekkel hogy érezzék hogy te azért ott vagy
2011. szept. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igaza van ez első válaszolónak

én még ajánlanám ilyenkor ha lehetőséged van akkor mozogj inteziven

én ilyenkor 30 hasizom után egész jol vagyok

2011. szept. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ezt hívják mániákus depressziónak...az első jókat írt,ha nem hazsnál vagy súlyosbodik beszélgess el egy pszichológussal!
2011. szept. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!