Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék ilyenkor? (baráts...

Mit tehetnék ilyenkor? (barátság ügy! )

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel nyár eleje óta vagyok együtt, de nagyon jól szórakoztunk nyáron, elmentünk strandra, meg ilyesmi. De most, h kezdődött a suli, az ő régebbi lb-je nem bír beletörődni abba, h ő mostmár nem vele van. az még a legrosszabb, h ezért engem okol, és nagyon gonoszul bánik velem. (egyfolytában piszkál, hülyeségeket terjeszt el rólam, stb.) De a barátnőm semmit sem akar tenni ellene(őt is szereti, nem akarja megbántani). Engem nagyon zavar, h nem tudok ugy a barátnőmmel beszélgetni, h ő ne lenne ott, és ne bántson szavakkal. (még a vécébe is követ minket....) Próbáltam már mindkettővel beszélni, de a barátnőm nem nagyon tud mit csinálni, hiába mondja neki. Szeretnék úgy a barátnőmmel lenni, hogy közben ne kelljen a bántó megjegyzéseket hallgatnom. Mit tehetnék ilyenkor?
2011. szept. 15. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát az ilyen kérdésekben jó vagyok, de itt nem tudok hova lépni. Azt írtad - mind a 2 emberrel beszéltél. Mit beszéltél a másik lánnyal (gondolom lány)?
2011. szept. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
hát én lerugtam már volna a helyedbe
2011. szept. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a "másik lány" egy nemnormális csökkent agyu ember, aki nem mondott nekem semmit. De a barátnőm is letagadta előtte, h engem szeret jobban, pedig nekem azt mondta, én vagyok neki az igaz barátja....:'( 13/L
2011. szept. 16. 16:13
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sokféle embert ismerek de olyat nem, aki a "legjobb barátnőjét" letagadja egy másik előtt. Én hagynék neki időt. Hagy döntsön ő. Ha annyira jó barátnő vagy, vissza fog menni. Ha nem, meg csalódás nélkül (reméljük) elválhattok. Eggyit tudok javasolni. 14/L :)

Egyébként első voltam.

2011. szept. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!