Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért csinálta ezt az a lány?...

Torpetipi kérdése:

Mért csinálta ezt az a lány? (többi lent,13/F)

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe nagyon bele vagyok esve. Nemcsak így teszik meg minden, hanem szeretem. Kedves lánynak bizonyult, és jóban is voltunk barátilag és elvittem őt is pár barátommal az állatkertbe. Azonban egyszer a suliban gonosz lett és nem kedves dolgokat vág a fejemhez. Elég butuska lány, nem hiszem, hogy észlelné, hogy szeretem, de valahogy már nem kedves. Mitől lehet ez?
2011. szept. 14. 19:49
 1/3 anonim válasza:
100%
Lehet hogy lenyelt egy centrifuga gépet.
2011. szept. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha "butuska", mégis mi fogott meg benne?

Amúgy ezt csak tőle tudhatnád meg, mi sajnos nem látunk a fejébe, pláne nem így ismeretlenül, látatlanban.

2011. szept. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 KissDory válasza:
Lehet hogy látott téged olyan szituálcióba ami nem teccett neki (nem a szexre célzok)Vagy azt akarja hogy küzdj meg érte.
2012. márc. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!