Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennétek ha megnyernétek...

Mit tennétek ha megnyernétek az e-heti 5ös lottó főnyereményét, ami adómentesen 1 milliárd forint?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 23. 14:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2009. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

Ez nagyon jo kerdes!!!!

Eloszor is vennek egy kertes hazat amit ugy rendeznek be ahogy a szivem diktalja :D

Aztan a parommal meg a lanyommal elmennek egy vilag koruli utra. A tobbit meg a bankba tennem es a kamatbol eldegelnenk! :D

2009. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
39%
Ahelyett hogy lepontozol inkább, jöjj rá hogy volt már ilyen kérdés - ha már úgyis kiadják, mielőtt felteszed.
2009. ápr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ja! Meg orokbe vennek egy jo par gyereket a gyerekotthonbol, mivel nem tudok mar tobbet szulni, igy jo sok gyereken segitenek es legalabb jo ricsaj lenne a haz korul! :D Minden vagyam teljesulne!

2. voltam

2009. ápr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
elsőnek! A kérdés nem tért ki a nyeremény nagyságára, illetve a kérdés csak arra tért ki, hogy mi lenne az első amit tenne a nyertes! Így az ott leírt válaszok nem felelnek meg az én kérdésemre! Bocs a lepontozásért, de most az önérzetem és büszkeségem azt diktálja, hogy a második válaszod is lepontozzam! Bocsi, de tényleg!
2009. ápr. 23. 14:41
 6/21 anonim ***** válasza:
95%

Ott a pont, minek kell sírni a lepontozásért? az életed függ tőle?


Én 1 milliárdból felbérelnék valakit, hogy sorra lőjje le az ilyen "jajj lepontoztak miééért" fazonokat

2009. ápr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
30%

k. vára nem érdkel a lepontozás...megjegyzem.

Én ha nyernék akkor az ilyen önérzetes, kérdéseket ismétlő okoskákat nyíratnám ki. NAh ez válasz volt....pontozd fel..tudod az életem függ tőle.


( bár bajod neked lehet ha ezen így felhúzod magad :D )

Tudod mit?? vennék neked egy boyzsákot is azt püföld ilyenkor, meg fizetnék egy pszichologust :D

2009. ápr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
19%
Felhúzom? ott szarlak le ahol érlek
2009. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Kifizetném a lakáshitelt,meg a többi hitzeét. vennék egy lakást ahova anyummal eltudnánk költözni. Tesómnak adnék pémzt,és megmondanám h el lehet felejteni h a vcilágon vagyok
2009. ápr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

énis adnék anyuméknak pénzt, meg a családnak, párom családjának..

letenném a jogsit, vennék egy kisautót és egy robogót, páromnak a legjobb számítógépet, egy jó lakást pesten, nyitnék valahol a közelben egy magánóvodát, és valahova Afrikába mennék nyaralni :)

Valamilyen eldugott kis szigeten nyaralót építenénk...

Biztos adnék valamennyit újszülöttosztálynak, állatmenhelynek, a hajléktalanoknak...

jajj...de túlságosan beleéltem magam....kár hogy nem is lottózom :D

2009. ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!