Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan folytassam ezt? Mi az...

Hogyan folytassam ezt? Mi az amit tehetek?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm,ha elolvassátok.

Tavaly szeptemberbe kezdtem BMX-ezni egyik barátom ötletére.Minden patent volt,igaz első nap estem egy olyat hogy kiszakadt a nadrágom...Gyakorolgattam a Bunnyt, 1 év alatt 20cm magasra sikerült felszednem, footjam, fakie, 180, de semmit sem adtam be tökéletesen...Februárba volt egy nagyon csúnya balesetem, összetört az egész arcom, pedig egy kis semmi ugratóról érkeztem arcra...Annyian ösztönöznek,annyira akarom csinálni amit a többiek, hogy sose adják fel bármi történik...ez bennem is megvan...de megéri folytatni.?velem van a baj.?Hogyan kezdjem újra.?Nevetséges vagyok.?Ezekre keresem a választ...:/


15/F


2011. szept. 15. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

igen megéri folytatni:) mindenki hibázik hidd el de ha igazán szereted ezt csinálni akkor csináld, és soha ne add fel:D bocsi a hülye szövegért nem vagyok ebben jó:D de a lényeget érted. pápá:)

15/l

2011. szept. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát ha nem bírom abbahagyni, valami biztos van abban amit mondasz:'DD


és köszönööm.:)

2011. szept. 15. 20:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valamit nagyon szeret az ember, akkor nem szabad feladni, mert később, amikor már nem lenne rá lehetősége, hogy folytassa, akkor örökké az jár a fejében, hogy bárcsak megtette volna. Biztosan rejt veszélyeket ez a sport... vagyis nyilvánvaló. Neked kell érezned, hogy mekkora késztetést van benned, hogy csináld. De csak azért, mert mások csinálják, csak azért nem kell! Ha TE akarod, és TE szereted, akkor folytasd! ;)
2011. szept. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2011. szept. 16. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!