Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mit tehetek?

Szerintetek mit tehetek?

Figyelt kérdés
szóval az történt hogy másfél év után elhagyott a szerelmem nagyon szerettük egymást meg minden csak lett 1 paraszt barátnője akivel nem jöttünk ki és ő csak a rosszba vitte meg minden egyre nagyobb rajt csinált belőle ez meg nekem nem tetszett mert eddig nem volt ilyen és mondtam neki hogy ez nem tesz jót ha így folytatja tovább és az a raj ribanc bemutatta 1 raj haverjának aki miatt elhagyott de a tagnak csak arra kellett hogy megfektesse és dobta én meg próbáltam ezek után is visszaszerezni meg győzködtem hogy csak ez lesz belőle ha a ribanc barátnőjére hallgat és most ott tartunk hogy már hozzám se szól szerintetek megöljem magam mert már nem bírom hogy ezt tette nagyon szerettem és fáj hogy így berajult pedig folyton mondogatta is hogy ő nem lesz az és az lett már nem bírom 2 hónapja nem beszéltünk és még mindig csak rá tudok gondolni hogy vajon mit csinál meg ilyesmi szóval végezzek magammal? :'(
2011. okt. 13. 16:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Figyelj! Te is legyél raj, és felejtsd el őt a francba. Miért lennél öngyilok egy ilyen miatt?
2011. okt. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Már miért kéne egy lány miatt öngyilkosnak lenni,nem értem?!

Inkább keress egy másik lányt,aki megérdemel téged és felejtsd el a régit,hiszen ő is ezt akarja.

Nem kell mindjárt minden apró negatív dolog miatt öngyilkosnak lenn.

2011. okt. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 bánomisén ***** válasza:
93%

Hát... ha én nem tagolnám a mondanivalómat vesszőkkel és pontokkal, akkor valószínűleg öngyilkos lennék szégyenemben. Már így is majdnem az lettem, hogy a tiédet próbáltam kisilabizálni.


Szerintem a barátnőd miatt ne legyél öngyilkos. Gondolom, tinik vagytok, a tinilányok és -fiúk meg gyakran szélsőségesek. Vagy legyél türelmesebb, amíg ráun az új barátnéjára, vagy szakíts vele és keress mást.

2011. okt. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ne legyél! Vannak más lányok is a világon, akik sokkal jobbak.
2011. okt. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az itt kapott válaszok alapján átlagolsz és úgy cselekszel, ahogy mondják?
2011. okt. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
úúúúristen!milyen felfogású emberek vannak.nem hallottad még azt a mondást,hogy minden helyett ami elmúlt egy új dolog kezdődik?nem így kellene felfogni.dobott.és?akkor mi van?lesz új szerelmed.ebből az jött le,hogy nem ő volt az igazi,de ez nem azt jeleni,hogy nem fogod megtalálni az igazi szerelmet.ne szomorkodj!és próbálj felejteni.de semmiként ne végezz magaddal!
2011. okt. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ne. Tudom, hogy közhely, de az idő segít. Próbáld meg túltenni magad rajta...
2011. okt. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

ez kb így jön le: megvegyem ezt a cipőt szerintetek?


Jesszusom nem hiszem, hogy normális vagy... Tudod ez legyen a legnagyobb problémád az életben.. Mit vársz hogy majd itt felnőtt emberek azt mondják neked igen persze.. gondolkozzál el egy kicsit.

2011. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Persze, legyél öngyilkos, hiszen ez a normális reakció ha valakit elhagy a barátja, barátnője.

Legalább a túlnépesedés is megoldódik a világon, mert kihal az emberiség.

2011. okt. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Minek kell neked egy ekkora ri.banc? Felejtsd el, van még rajta kívül más is a világon. A csajnak te túl jó vagy. :DD
2011. okt. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!