Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elegem lett, és kitöröltem...

Elegem lett, és kitöröltem magamat facebookról. Jól tettem?

Figyelt kérdés
Már nagyon elegem volt az oldalból, csak néha mentem fel rá, de akkor is szinte sikítva léptem ki... nagyon irritál, ahogyan az emberek ott viselkednek, jópofiznak olyanokkal, akikkel a valóságban nem is beszélnek. Viszont ott a másik oldal is, pl. házi elkérése, régi ismerösök megkeresése stb. De úgy gondolom, hogy akivel igazi kapcsolatom van, azzal a valóságban akarok találkozni. Már tényleg elegem volt az oldalból, informatikán is mindenki, ahogy lehet internetezni, azonnal mennek is facebookozni... nem tudom, mi olyan jó benne. Normális vagyok, vagy valami bajom lenne??? 15/L
2011. szept. 17. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te életed, te döntésed. Ha valami nem tetszik, nem kell, hogy a részese legyél.
2011. szept. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hú, végre egy normális kamasz!
2011. szept. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mostanában én is gondolkodom rajta, hogy törlöm magam

nincs sok értelme fent lenni

18/L

2011. szept. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én be se regisztráltam :DDDD

ezek szerint jól tettem

2011. szept. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem is lehet törölni magad
2011. szept. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Facebook az is egy nagy szr. Azon csodálkozom egyáltalán, hogy egy ilyen szinten szr ötlettel, hogy lehetetett márkusz cukkinikusz ennyire sikeres. Ez engem dühít :@ Hihetetlen mikben van pénz manapság :/
2011. szept. 18. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ma 2:56: de lehet, nem tydom pomtosan, mire kell rákattintani, én beírtam google-ba, hogy facebook törlése, és egy oldalon volt egy útmutató, és ott volt a második pont, hogy kattints erre a linkre. Rákattintottam, és kijött, hogy fiók felfüggesztésze. Megcsináltam, amit kellett. Írták, hogy két hét múlva véglegesen törlik, ha addig belépek, megszakad a folyamat. Már alig várom, hogy végleg kitöröljék. :)

Ja, és mindenkinek köszönöm a válaszokat! Felpontoztalak titekeket!

2011. szept. 18. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!