Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem akarom elveszíteni, mit...

Nem akarom elveszíteni, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok, átlagos családból, elég kifacsart és cinikus világnézettel. 1 hónapja megismertem egy lányt. Furcsa, hogy csak ekkor, mivel az apáink 10 éve ismerik egymást. Ő 18. Egyik átmulatott este után ( elég iszákos társaság), édesapám "megvette" , természetesen viccből. Másnap este találkoztunk, ami együtt éjszakázásba és első csókba torkollott. 2 napra rá újra találkoztunk, akkor már ágyba kerültünk. Most szögezném le, hogy a lány jó nevelést kapott, nem a mai divatos értékrendek szerint gondolkodik. Végigbeszéltük az éjszakát, elég fülledtté is vált a légkör.Legutóbb 2 hete találkoztunk, amikor már a szeretkezés is szóba került, de leállítottam, mert komoly kapcsolatot akartam. Mondta, hogy ne értsem félre, soha nem volt még, hogy ennyire beindult volna, de valami miatt ezt hozom ki belőle. Utána nem volt semmi, ölelkezés, beszélgetés. Három napra rá kijelentette, hogy nem akarja folytatni. Nem tudok belenyugodni, azt hiszem, beleszerettem. Furcsa dolog ezt kérni, de kérem, segítsenek!
2011. szept. 19. 19:09
 1/1 anonim ***** válasza:
b*zd meg, utána majd meggondolja magát
2011. szept. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!