Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kezdem elvesziteni önmagam,...

Kezdem elvesziteni önmagam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valamit elrontottam az életemben és hurokba kerültem ami egyre szűkül. Egyre kevesebb ember vesz körül, nincs programom, nincs munkám nincs semmim és senkim akire számíthatok.
2011. okt. 30. 02:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Már abban sem vagyok biztos, hogy normális vagyok. Ha eddig az voltam, ezek után tuti bekattanok.
2011. okt. 30. 02:17
 2/5 anonim válasza:
51%

Örülj,hogy kevesebb ember vesz körül,mert az emberek 99%-a buta bunkó önző paraszt,így nincs szükséged rájuk. Nincs programod? Találj ki valamit! Nincs munkád? Keress! Hány éves vagy? Szülők? Kapcsolat? Ne siránkozz b@z'meg,mert egy életed van,és így nem jutsz előre,csak sajnálod magad és elsüllyedsz mint a sz@r!! Kell ez neked? Térjél már észhez!

Mit rontottál el? Nem lehet helyrehozni? Nem lehet lesz@rni és tiszta lappal kezdeni? Tudom miről beszélek úgyhogy ne nyávogj,hanem ÉLJ!!!

2011. okt. 30. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Helló, ugyanezzel a problémával állok szemben, és csak azért írok, mert engem is érdekelne, ha jönne segítőkész válasz.
2011. okt. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetbe vagyok és eléggé rossz, de kezdek beletörődni ebbe, hogy nem vesznek körül emberek. A legjobb mód az, hogy próbálsz beletörődni az egész helyzetbe, mert ennél már csak jobb lehet. A dolgok majd alakulnak.
2011. okt. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Naughtyannie válasza:
Próbáld a dolgok pozitív oldalát nézni, és ne magadat okold mindenért, az rossz kisugárzást ad ha, utálod magad, és lehet, hogy ezért kerülnek az emberek.Lehet, hogy érdemes lenne elmenni pszichológushoz. Járj közösségekbe (pl. sportolni) ott könnyen tudsz új barátokat szerezni.Írtad, hogy nincs munkád, hát keress, és ott is megismerkedhetsz új emberekkl, akikre egy idő után akár jóbarátként is tekinthetsz! Az egyik kommentelőnek igaza volt, hogy egy életed van, és felesleges elbaszni depizéssel, tudom, hogy nehéz, de nem lehetetlen:)
2011. okt. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!