Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Eminem-ről mit gondolsz? A...

Eminem-ről mit gondolsz? A tehetségéről? Stílusáról? Kinézetéről?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Személy szerint kedvelem annak ellenére, hogy a stílusa teljesen eltérő az enyémhez képest. Szerintem az egyik legkiemelkedőbb rapper a mai zenevilágban, persze nem ismerem mindegyiket, egy teljes mértékben egyéni vélemény. :)
2011. okt. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem az tetszik benne, hogy fehér és mégis annyira jól áll neki a rap és így el tudta ezzel adni magát fehér létére! :D

Kinézetre nem rossz pasi, de túl jónak sem mondanám.

2002 - 2003 - ban nagyon tetszett, mostmár szerintem kicsit el van torzulva a drogoktól az arca, nem olyan mint régen,de most sem csúnya ettől függetlenül. Úgy vettem észre mintha most kicsit megkomolyodott volna, mert a dalai, dalszövegei is másabbak! Végre túl van már

ezen a botrányos időszakon,sokáig nem is letett hallani semmit se róla, csak hogy öngyilkos akart lenni, meg túladagolta magát és stb...

De aztán újra felbukkant és szerintem nagyon tehetséges,

igaz kicsit másabb zenéket csinál mostanában,

de sokkal jobbak mint a régiek :) A Not Afraid a kedvencem :))


17/L

2012. jan. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!