Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új gyakorikerdesek.hu-kinézetéről?

Figyelt kérdés
Jobb,rosszabb,esetleg indokold meg válaszodat!:)
2011. okt. 28. 12:32
1 2
 2/14 zkriszti3 ***** válasza:
31%
Nem értem másoknak miért nem tetszik.Tök jó.Miért kellene mindenben ragaszkodni a régihez?Főleg azért nem értem mert sok fiatal is felkeresi ezt az oldalt,és úgy tudtam őnekik kell a változatosság.
2011. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, de akkor az a változás jó irányba menjen ne a rossz irányba.
2011. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!Értem oké tudom sokan feltették a kérdést bocsi!

Utolsó kapott zöld kezet:)

És nekem az a véleményem,hogy,szoatlan kinézetre rosszabb,de többet tud...

2011. okt. 28. 12:43
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a külsejét tekintve nem sokat változott. Az elégedetlenkedőknek viszont ajánlom hogy nézzék meg az új opciókat szerintem mindenképp hasznosak.(pl. figyelt kérdések, figyelt kulcsszavak, egyből lehet írni privit stb.)Kicsit nehéz átlátni, a külsejét tekintve több dolog is idegesít, de aztán megszokom:)
2011. okt. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen nekem is ez a véleményem...
2011. okt. 28. 12:50
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
Borzalmas.Akárki csinálta,kár volt hozzákezdeni.Azt hiszem ez volt az utolsó látogatásom itt.
2011. okt. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Egyértelmű, hogy nem a kinézetre fektették a hangsúlyt, hanem arra, hogy a tartalom hozzáférhetőbb legyen.
2011. okt. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ige de azért lehetne kicsit moderneb a kinézete..Tisztára mint a comedy central ottis tökjo volt utána meg olyan lett mintha a 80-as évekbe lennénk...
2011. okt. 28. 12:57
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd megszokjuk. Annyira nem nagy a változás. Mondjuk a válaszokat nem olyan jó olvasni, lehetett volna átláthatóbb...
2011. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!