Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy javíthatnám az arcmemóriám?

Hogy javíthatnám az arcmemóriám?

Figyelt kérdés
Van valaki akit évekkel ezelőtt nagyon megbántottam, mert egyoldalúan ismert meg. Ez az én hibám. Ő egy igaz barát, és szeretném neki is megmutatni, milyen vagyok. Hogy sokoldalú vagyok és tudok nevetni. Elkövettem egy nagyon súlyos hibát. Tényleg bánt hogy hibáztam, nem hitegetésből mondom. Szeretnék találkozni vele, hogy tisztázzam a konfliktust és megmutassam milyen vagyok. Nem az ő hibája, hanem az enyém ami történt. Mindig azt hiszem, hogy ő van ott, és ha tudnám hogy valóban ő az, azonnal odamennék hozzá. Ő azt hiszi kerülöm, én mindenképpen szeretnék beszélgetni vele, és írtam neki hogy ha lát jöjjön oda hozzám nagyon szépen kérem, mert nem jó az arcmemóriám. Annyira bánt, mindig róla beszélek, és reménykedem hogy helyrejön. Ő ha tényleg ott van hallja ezt, és azt hiszi hogy nem merem vele tisztázni. Csak ma 5 emberről hittem hogy ő az. Hogy lehetne javítani az arcmemóriám? Én tényleg az ő boldogságát szeretném tiszta szívből. S jót szeretnék neki és mindenkinek. Köszönöm a segítséget!
2011. szept. 19. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:
felváltva nézed gáspár győzikét, gyurcsány fecót és kiszel tündét(szemöldökre koncentrálj!)pár száz pillantás után megedződnek az agyizmaid! ;) sok szerencsét!
2011. szept. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!