Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan javíthatnám ezt a...

Hogyan javíthatnám ezt a rossz tulajdonságomat? Már lassan mindenkinek elege van belőlem és sajnos joggal!

Figyelt kérdés

Szóval van egy olyan rossz tulajdonságom, hogy az utolsó pillanatban szeretek mindent "lemondani". Higgyétek el, ez nem bunkóság miatt van, mert mindig bűntudatom van és sajnálom a másik felet, hogy kicsesztem vele, de olyan vagyok, hogy fellelkesülök egy program miatt (pl buli, mozi, stb) de utána visszakozok és nincs is hozzá kedvem! (És utána sokszor ezt meg is bánom)

Mit tegyek, szeretném ezt kijavítani, mert már elmarok magam mellől mindenkit, mert elegük van belőlem, a "hazudozásaimból" (pedig, mint írtam, tényleg nem az) és nem hívnak sehova!


2010. márc. 1. 06:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van sokszor, hogy megbeszélek valakivel valamit, aztán mikor arra kerül a sor, elkezdek szenvedni, hogy jaj, mért pont most kell menni, pedig most fáradt vagyok, vagy most mást akarok csinálni, de végül összeszedem magam és elindulok.

Mert megígértem!

2010. márc. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább spontán szeretek elmenni ide-oda, szóval nem nagyon bírom ezt a megbeszéléses dolgokat, mert akkor amikor menni kell, akkorra már pont el fog menni a kedvem az egésztől.


De ha mégis megbeszélek valamit másokkal, majd túl teszem magam a szenvedéseimen, elmegyek a megbeszélt programra, akkor utána általában jól szokott végződni a dolog.

A végén mindig az jön ki, hogy megérte elmenni.

2010. márc. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Nálam ugyanez a helyzet. Ami előre meg van beszélve nagyon nyögvenyelősen indulok neki vagy lemondom. Viszont amire nem kell készülni, csak úgy spontán adódik azok az igazi jól sikerült találkozások, vagy utazások, vagy beszélgetések. Persze azért neked is változnod kell, mert akkor valóban hiteltelennek fognak tartani.
2010. márc. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem az anyukám ilyen. és az agyamra megy ezzel a szenvedésével. amikor eleinte megbeszélünk valamit, akkor lelkes, aztán eljön az idő és annyi baromságot tud összehordani indokként, hogy miért nem jön, hogy az elképesztő. ilyenkor nagyon haragszom rá.

hogy mit tehetsz ellene? erőt kell venni magadon!amikor ott a lehetőség akkor igenis el kell menni, ha rosszul esik ha nem. persze kivétel, ha rosszul vagy, vagy beteg.aztán majd rájössz, hogy nem is olyan rosszak ezek a dolgok!

2010. márc. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Háth igen..tanulj az én történetemből..

1 héttel ezelőtt anyámat rábeszélték,hogy menjünk el Győrbe majd jövő hétvégén piacozni az Eto stadion mellé.(nem vagyunk romák,de anyámnak most kellett volna pénz)

Aztán most hétvégén szombaton rábeszélt az ismerősöm engem is,hogy menjek el,ne törődjek azzal,hogy keresztanyám nem akarja.Mondom jól van,én megcsinálom,pedig hidd el,nem volt kedvem vasárnap hajnali 4:19-kor felkelni(igen,néztem az órát),mert nagyon álmos voltam,ráadásul hétfőn(ma) is korán keltem,iskolába járok még(hittanra is mentem,az ugye 7kor kezdődött!),de FELKELTEM!Mert bizonyítani akartam.És rájöttem,hogy megérte,mert így legalább ezentúl már nem szólom le az árusokat,mert ők azzal is akarják keresni a pénzt,és higyjétek el,kemény munka minden vasárnap hajnalban felkelni,berakni az állványt az autóba,és elindulni hajnalban egy fél vagy több órás útra..álmosan.Én náthás is voltam,de már kijövőben voltam belőle.Új tesitanárt kaptunk,ez ma rátett egy lapáttal.Egész órán futottunk,labdavezetés,meg miegymás volt,én meg barátnőm már rosszul voltunk,annyira nem voltunk ehhez hozzászokva.Ráadásul ugye közrejátszott a hétvégi piacozásom is,barátnőm megmég anélkül is rosszul volt.SZóval most tiszta fáradt vagyok,de tudom,hogy megérte kitartani,csinálni a gyakorlatokat.Igaz,hogy a fejem,a légcsövem,mindenem fáj,fáradt vagyok,DE BÜSZKE!!:] Ezért csináld meg azt,hogy minden programra IGENT MONDASSZ!!!!Mert a büszkeség,a barátok,az egészség a legfontosabbak az életben(és még eprsze sorolhatnám!)..de mindegy.

2010. márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó: Nagyon tetszett a történeted, gratulálok!

És ha hiszed, ha nem, ebből most erőt merítettem! :)

(Persze a többiek válasza is hasznos volt!)

2010. márc. 1. 23:17
 7/7 anonim ***** válasza:

(előző vagyok)

Köszönöm,kedves kérdező:D örülök,hogy segíthettem:D

2010. márc. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!