Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem bírom elképzelni...

Life is beautiful kérdése:

Miért nem bírom elképzelni hogy dühös vagyok valakire és agyonverem? Vagy hogy egyszerűen leordítom a fejét?

Figyelt kérdés

nagyon érzékeny típus vagyok amúgy is.

olyanokat is hallok pár osztálytársamtól, hogy nem tudják elképzelni hogy komoly vagyok.


ez nem hogy a barátnőzésben de a haverkodás/barátkozásban is megnehezíti a dolgomat.


szerintem tudok nagyon komoly is lenni, csak nem az osztálytársaimmal. mivel ők cask hülyülni tudnak, semmi kmolyabb barátságot nem várhatok tőlük:\


18f


2011. szept. 20. 20:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz velük! Ne másoknak akarj megfelelni, hanem saját magadnak!
2011. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Sztem kezdj el agresszív filmeket nézni, és vérengzős játékokat játszani, élvezd benne, amit csinálsz (ne az legyen, hogy 'hopp, egy feladat, csináljuk meg') meg hallgass extrém metált, majd csak ember lesz belőled! :D
2011. szept. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

22:10

ez most nem vicces. komolyan gondoltam

rock zenét hallgatok. de csak azért mer nagyon tetszik , az öltözködésem sem a beszédstílusom nem egy meghibbant rockerre jellemző


gitározok is. akkor is mintha két külön világ lenne nekem a személyiségem meg a zenehallgatásból "elvárható" stílusom..

2011. szept. 20. 22:54
 4/17 A kérdező kommentje:

1.

sajnos az a gondom hogy az nagyjából azt is jelentené hoyg alig dumálnék pár emberrel suliba..:\

pedig én nagyon vágyom rá hogy beszélgethessek velük. mégis sokszor van kissebsségi érzésem .nem mindig de sokszor

2011. szept. 20. 22:55
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Átfogalmaznám a kérdés: lehet h az osztálytársaid is ilyenek? Tehát ez a hülyülés csak kifelé megy, csak a látszat? Amikor van valami téma és lehet komolyan is venni a kérdést, akkor viszakérdezhetsz, és most a hülyülésen kívül erről neked mi a véleményed? hogy látod ezt a kérdést esetleg kcsiti komolyabb válasszt kaspz, persze 2-3 fős társaságban könnyebb ez mint 10 ember előtt.. vagy esetleg összeismertetni az osztáyltársadal oylan emebrel amivel komolyan beszélsz, és akkor aaz osztálytárs látja a komoly arcot is :-)

2011. szept. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ugyanez a problémám az osztályban.:( 17/L
2011. szept. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

14:30 sulin kívül vannak barátaid? nekem vannak.de a hét napjából 5 napon még sem akarom rosszul érezni magam. kellenek beszélgetőpartnerek


13:11 .maradjunk a 2 személyes beszélgetéseknél ott eltudom képzelni ha figyel rám ha ilyet kérdezek "és most a hülyülésen kívül erről neked mi a véleményed?"

de ha már 3-4 en vagyunk mire végig érnék a mondatom végére.már valaki más belekezdene valami újabb hülyeségbe és akkor meg megin nem rám figyelnek hanem a hülyébb gyerekre. lőttek az egésznek:\

2011. szept. 22. 16:23
 8/17 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, én ezt *halálosan* komolyan gondoltam (metálos)!
2011. szept. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Biztos van oylan pilalanati is ahaverjaidnak amikor nemcsak "hülyék" hanem komolyak Na ezeket kell elkapni amikor világot váltotok meg. Vagy mindenkivel 2-sben ebszélgetsz sokat asulit meg alapból hüylülésre tervezed :-)
2011. szept. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

14:30 vagyok.

van egy nagyon jó barátnőm sulin kívül, de szinte csak hétvégenként találkozunk, ezért a suliban nagyon rossz, mert ott nincs egyetlen jó barátom sem, csak lézengek, és ha beszélgetek valakivel is ugyanezt érzem mint te..:/

2011. szept. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!