Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38. hétbe léptem, és most...

38. hétbe léptem, és most rendesen megijedtem a szüléstől. Egyszerűen képtelen vagyok magam elképzelni abban a szituációban. Rendjén van ez?

Figyelt kérdés
2008. okt. 31. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!!Ne aggodj ezzel szerintem minden kismama így van velle,de ha már elöjönek a joslo fájások ami nagyon erősek alig fogod várni ,hogy tul legyél rajta.Én is ugyan így voltam velle ez természetes dolog én a 3-dik babámat várom és ugyan ugy félek ,pedig az elsőt császáral szültem a másodikat simán meg szültem és fél ora alatt és azt mondták hogy a 3-dik baba még könnyeben megy.De én arra gondolok ,hogy nem soká a kezembe tartom.És már jo lenne tul lenni rajta,mert már nehéz meg nagy is a babom.Hidd el jön minden magátol észre se veszed ugy zajlanak az események.Jo baba várást !!!És ne félj!!!ÜDV:39 hetes kismama
2008. okt. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Ne aggódj, természetes. Utána majd nevetsz magadon, mert fele olyan rossz sincs egy szülész, mint ahogy azt sokan előadják.
2008. okt. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én holnap töltöm be a 38. hetet még 2 hetem van és képzeletben látom magam ott feküdni stb., de olyan hihetetlen. Félek én is kicsit. Ez egy olyan dolog amihez hasonlót még nem éltünk át és ezért hihetetlen. Szerintem ez ilyenkor normális.
2008. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen:-) Nekem is volt egy parám 36 hetesen:-) Aztán mikor megindult a szülés, egyetlen gondolatom az volt, hogy most nincs kedvem szülni:-) Nagyon nem voltam ráhangolva:.-)

De könnyen, hamar meglett a baba:-) És szerintem tudat alatt attól féltem, hogy terhesen jó volt együtt, sokat pihentem, azt csináltam amit akarok, a baba megy egy 24 órás felelősség... De már majdnem 5 hós a lányom, és jól elvagyunk:-)

hidd el, bármit is érzel, a negatív gondolatok el fognak tűnni, és imádni fogod a kicsit. A szülés pedig életed legszebb élmenye lesz. Én csak azt sajnálom, hogy már olyan "messzinek"tűnik, mintha csak filmen néztem volna...

2008. okt. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon félek, és nem is a fájdalomtól, mert az nem érdekel. Hanem az egésztől, hogy mikor kezdődik, hogy kezdődik, hol leszek épp, a férjem épp itthon lesz-e, nem lesz-e baj, császár vagy bármi...

És az ember általában fél a váratlantól, az ismeretlentől :(

Azzal nyugtatom magam, hogy hány nő végigcsinálta már :)

2008. okt. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!