Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor és hogyan érti meg a...

Mikor és hogyan érti meg a egy nagyon jó barátnőm, hogy bár súlyosat hibáztam évekkel ezelőtt, én is érző ember vagyok? Hogy mindenkinek, egészséget, boldogságot, és minden jót kívánok?

Figyelt kérdés
Békülni szeretnék. És úgy lehetőséget kapni. Köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 21. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én erre nem tudok válaszolni, kíváncsi vagyok ki tud! XD Nem adnál meg pár részletet, hátha akkor tudok segíteni, pl mit hibáztál vagy vmi?
2011. szept. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem ha sokáig nem akart békülni, akkor az nem azért van mert még haragszik hanem mert utál

amúgy télleg kevés az infó, ebből nem tom mi a helyzet :(

2011. szept. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne akard irányítani, ráerőltetni, hogy "értse meg", legfeljebb te szeretnéd, hogy megértse. Miért béküljön, ha ő nem akar?
2011. szept. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló bár én nem hibáztam nagyon hanem inkább miután összevesztünk vmi hülyeségen eléggé szivattuk egymást, de azóta sem kerestük egymás társaságát. Mégcsak találkozni se szoktunk.

Szerintem ne zaklasd ezzel, bár nemtudom mennyire súlyos, de sztem max kibékülhettek de jó bárátok már nemvalószínű.

2011. szept. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!