Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nehéz boldogulni a nagybetűs...

Nehéz boldogulni a nagybetűs ÉLET-ben?

Figyelt kérdés

(légyszíves írd oda azt is, hogy hány éves vagy milyen nemű,

és mivel foglalkozol! köszönöm)


2009. ápr. 25. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Igen! 29éves vagyok,nő nemű,és pillanatnyilag gyeden vagyok a 7 hónapos kisfiammal,egyébként eladó vagyok. :)
2009. ápr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Elég nehéz!!Én 22vagyok,és varrodában dolgozom!!
2009. ápr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Én meg pályakezdő munkanélküli....semmi kilátás!:( 22/l
2009. ápr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ milyen háttered van. Bankban dolgoztam, találkoztam olyanokkal akiknek csak megszületni volt nehéz, onnantól minden le volt zsírozva. Az ő szüleik rokoni, baráti vagy üzleti kapcsolatban álltak a megfelelő személyekkel. És volt a másik tábor, aki ha a lelkét kidolgozta, akkor sem vitte semmire - és sajna mi voltunk többen. Egyszóval attól függ, te melyikbe tartozol. 28/L
2009. ápr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Ez nagyon szubjektí , nem csak attól függ hogy hova születsz hanem legfőkép magadtól.

16 éves voltam mikor elkezdtem tőzsdézésel foglalkozni mert közle volt már a felnőtkor és nem akartam értetlenül magam előtt állni úgy hogy semmihez nem értek.

Most mindenem megvan 250m2-es házam nagy kocsi , minden.

28F

2009. júl. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, nehéz boldogulni a nagybetűs életben. 22 éves fiú vagyok, egy ideig minimálbéres munkám volt, arra volt elég, hogy a számla elmaradásokat kifizessem. Végső soron nem értek semmihez, semmire se vagyok jó, nem kellek senkinek, nekem sincs senkim. A kapcsolatteremtő, kezdeményező, kommunikációs és egyéb szociális készségeim a béka segge alatt vannak vagy száz ásónyommal. Tulajdonképpen az evolúciós zsákutca gyakorlati példája vagyok.
2016. júl. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zedelenyi_lajos válasza:
Azért remélem nem gondolkozol tényleg így magadról. Ez a gondolkodásmód az ami determinálja az embert hogy hova jut el és nem az hogy honnan jön. Van lehetőséged változtatni, jobban csinálni a dolgokat. Lehet segítséget is kérni. Egy dolgot ne tégy, hogy egy helyben ülsz és depressziósan szajkózod magadnak hogy te csak egy vesztes vagy és ez soha nem lesz másképp. Szabad akaratod van, itt élsz a 21. században az internet korában a Föld azon szerencsés részén ahol nem háborúk vagy hadurak elnyomása alatt kell élned. Azzal hogy ideszülettél már jobb esélyeid vannak mint az emberek 90 százalékának akik valaha éltek a történelemben ezen a planétán. Kezd el aktívan keresni hogy min kell változtatni, nézz utána a lehetőségeidnek, tűzz ki célokat és dolgozz értük. Ez csak a te egyéni döntéseden múlik.
2018. ápr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!