Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom kontrollálni a...

Nem tudom kontrollálni a fantáziámat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most telt be a pohár. Nagyon szeretek olvasni és azt is csinálom a szabad időmben, de amikor épp nem olvasok akkor is fantáiálok de olyan durván. Ezt nem tudom elmagyarázni... Én ki tudok élni mindent a fantáziám által de amikor épp nem kéne akkor is fantziálok. És ez már kezd nagyon rossz irányba terelődni. Félek hogy élve felfal ez az érzés...
2011. szept. 28. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hű ez érdekes! Pl buszon vagy utcán annyira elkalandozik az agyad, hogy nem is tudod, merre jársz? Vagy magadban beszélsz? Néha én is hasonlóképpen vagyok, de talán nem ennyire durva. Nem lehet, hogy kicsit uncsik a mindennapjaid?
2011. szept. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted? Perverz gondolatok, vagy simán fantáziálás?
2011. szept. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne menekülj saját magad elől. :)
2011. szept. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Háh, én is így érzem magam. Imádok olvasni. :)

Amikor unatkozok és megyek az utcán, sokszor szoktam úgymond filmeket forgatni az agyamban, és ezzel tök elszórakoztatom magam. Ha valami bajom van, azt is fantáziában élem ki, szintén ilyen film leforgatásával :) Nem tudom ilyen érzés-e, én is dilisnek érzem magam :D

2011. szept. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az utolsóval értek egyet, de nekem olyan is van hogy beszélnek hozzám és akkor kezdődik valami meg ilyenek. Nem perverz. Egyszer szinte elütött egy autó emiatt, mert megáltam az út közepén elképzelni valamit...

Volt egy olyan eset, nemrég ami kiakasztott és emiatt tettem fel a kérdést. 15 éves vagyok és van barátom egy éve. egy hete elolvastam egy farkasos könyvet(a részleteket nem irom le)tegnap pedig az állatkertbe voltam a barátommal. És ugye rögtön elragadott a fantáziám és arra figyeltem fel, hogy a barátom kicsit megrázza a vállam és azt mondja " eyek csak farkasok,Linda, nem emberek"

Uhh elég rosszúl éreztem magam, szerencsére a barátom megértő :)

2011. szept. 28. 19:02
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

én álmomban élem ki a fantáziáimat, nem is bírnám ki ezt ébren, annyira komolyak, ha gondolod írj privit és mesélek :)


18/L

2011. szept. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ja, tudatos álomban korhűen kiélheted a fantáziád
2011. szept. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

de nem tudom kontrollálni az álmaimat.

nem úgy van hogy csettintek egyet s azt álmodom amit akarok.

2011. szept. 30. 19:58
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
www.tudatos-alom.hu
2011. szept. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok,bár nem ennyire durván,mint te.
2011. okt. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!