Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 19L vagyok, napok óta kívánom...

19L vagyok, napok óta kívánom az állapotot, hogy s. ggrészeg legyek. Már fizikailag is érzem, hogy alig tudom kontrollálni magam, annyira jó lenne igazán berúgni. Mi van velem? :S

Figyelt kérdés
Ne vádoljatok vagy ilyesmi, nem fogyasztok gyakran alkoholt, nem iszom többet, mint az átlag mai lányok.
2011. jan. 11. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az euforikus buli állapotot kívánom.. Ha nem megyek egy héten 2X bulizni akkor minden bajom van.. 18/F
2011. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Kielégületlen vagy! Dugasd meg magad és megjön az eszed, vagy nem!
2011. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szamóca. ***** válasza:

hát rugj be.

a belső kényszernek nem szabad ellenállni.

2011. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te sem iszol, amióta a vedelést feltalálták -.-
2011. jan. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az is lehet, amit a második válaszoló mond, mivel régen nem voltam fiúval. :S :))

De komolyan napok óta érzem, már a karom is sajog bele meg mindenféle bajom van, annyira szeretnék részeg lenni....

De ugye ez semmiféle alkoholizmus-előjel nem lehet??

2011. jan. 11. 14:26
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, én az szeptember vége óta 5 buliban voltam, ami azért kevés, mivel eltelt 3 és fél hónap és egyetemen vagyok egy nagyvárosban, itt azért kellene élni... Szóval nem szokásom vedelni sem.
2011. jan. 11. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!