Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit szeretnél elérni az életben?

Mit szeretnél elérni az életben?

Figyelt kérdés
Ha van valami amit már régóta elterveztél vagy olyan amit életed céljának tartasz?
2009. ápr. 28. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bejárni a világot...
2009. ápr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyelvvizsga, rövidebb távon,

boldog család, gyerek, hosszabb távon!

Hirtelen ennyi :)

2009. ápr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Az én egyetlen életcélom,hogy szülessen egy gyermekem,és arról nevezném el akit a legjobban szeretek.
2009. ápr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Sok sikert ezekhez!
2009. ápr. 29. 08:01
 5/9 anonim ***** válasza:

érettségi

jobb életkörülmények

egy gyorsasági motort!(de ezt nagyon-nagyon, de sajnos ez nem jöhet össze:S:S :(:(

azt hogy jól kijöjjek a körülöttem élőkkel

Valamint majd később, családot, és szeretnék majd nagyon jó apa lenni.


16/F Menyus

2009. ápr. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Először is, szeretném körbeutazni a világot, kitűnőre leérettségizni (bár, még 4 év van addig :D), híres/neves biológus vagy gyógyszerész szeretnék lenni, szeretnék alapítani egy menhelyt, amit saját pénzemből tartanék fenn, és én gondoznám az állatokat :)
2009. máj. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szeretnék sok barátságot kötni, leérettségizni egy jó fősulira bekerülni, körbeutazni a világot és sok nyelvet megtanulni, érdekes emberekkel találkozni. És majd egyszer írni egy könyvet ezen élményeimről. :D
2009. máj. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szeretnék azzal foglalkozni,ami számomra az álom munka. nem szeretnék robot lenni egy irodában!

szeretnék szerelmes lenni egy olyan emberbe aki viszont szeret engem! és egészséges lenni egészséges gyerekellel.szóval Bolgod lenni...:)

2009. jún. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megjárni a Légiót....
2012. jún. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!