Rossz ember lennék?

Figyelt kérdés
én általában vicelődök de ha kell valami akkor azt nagyon komolyan tudom venni szt nem baromkodom el én ha kell alkalmazkodok a másikhoz de ha az egyszer elkezd piszkálna akkor azt nem tűröm el sokáig csak pár napig aztán ha valami olyat mond akkor ki állok a magamért
2011. okt. 4. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az mindenesetre elég rossz, hogy nem használsz vesszőket...

No mind1.

Szerintem alapvetően nem gáz, amit leírtál, de ez úgyis csak attól függ, hogy ki hogy éli meg veled szemben a reakcióidat. Ne várd, hogy mi most majd így látatlanban megmondjuk, hogy "igen, sz@r alak vagy", vagy hogy vállon veregessünk: "csak így tovább!"

A magadért való kiállás sem mindegy ,hogy hogyan történik. Lehet finoman figyelmeztetni, utalni, viccelve célozni, indulat nélkül tárgyilagosan elmondani a véleményedet stb. De ha felhergeled magad és dühből leordítod a másikat, akkor hiába van igazad, akkor sem 100-as a dolog. Mert mindent meg lehet normálisan is oldani. Kommunikáció.... két értelmes ember között ez működik ám, csak ki kell próbálni.


Én úgy gondolom, hogy valami konkrét szituáció kapcsán merült föl benned ez a kérdés, de még ha azt leírnád, akkor is csak a történet egyik oldalát ismernénk. Szerintem az illetővel tedd rendbe a dolgaidat, aztán már ne mis lesz szükséged arra, hogy ezen az oldalon keress önigazolást....

2011. okt. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
semmi csak úgy fel merült igen és a helyes írásom szar
2011. okt. 4. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!