Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért olyan nehéz párt találno...

Miért olyan nehéz párt találnom magamnak, annak ellenére, hogy habár nem vagyok tökéletes szépség fordítok magamra? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


(egyik kép kicsit hibás lett :) )


2011. okt. 9. 13:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem a kinézeteden múlik. Az teljesen átlagos, normális. Inkább túl gátlásos vagy, vagy nincs önbizalmad.
2011. okt. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Lehet hogy rossz helyen keresgélsz :-) És még mielőtt valaki a külsődet gyalázná, van rajtad némi felesleg, de szerintem nem ebből következik az, hogy nem találsz párt. Számtalan olyan férfi és nő van, akik leadhatnának néhány kilót de mégis találnak párt. A külső az csak egy dolog... Nem tudom, mit dolgozol vagy milyen társaságban mozogsz, öltözz fel csinosan, alkathoz illően, smink fel, aztán hajrá :-) Ha magabiztosságot sugárzol és azt hogy te bizony elégedett vagy önmagaddal, biztosan horogra akad valaki!
2011. okt. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Tudom hogy van pár kiló fölöslegem, de nem hinném hogy ez miatt nincs párom.
2011. okt. 9. 13:24
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Ennyi felesleg bőven elfér, szóra sem érdemes! A külsőddel nincs semmi gond, még szimpatikus is vagy. Vizsgáld meg önmagad: nem-e a hozzáállásoddal vagy a modoroddal van probléma...?
2011. okt. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

Nekem úgy rémlik, hogy már tettél fel kérdést egyszer a külsőddel kapcsolatban. Vagy ha nem te, akkor valaki, aki nagyon hasonlít rád. De ott is írtam, most is írom, hogy nem öltözködsz valami előnyösen.

Ettől függetlenül persze találhatnál párt, inkább a kisugárzásod, személyiséged a lényeg, na meg az, hogy mennyi alkalmad van egyáltalán az ismerkedésre.

2011. okt. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem semmi baj a külsőddel :) lehet, hogy csak tényleg rossz helyen keresgélsz, vagy nem jársz olyan helyre ahol lehetne ismerkedni. Most már több, mint 1 éve az internetes társkeresőnek köszönhetem a páromat. Ott sem volt egyszerű és gyors (1,5 év keresgélés), mert tök sok keretén van fent. De "kialakult" egy tatikám ami alapján sikerült a kereténeket kiszűrni. És most lassan már az esküvönket tervezgetjük:)

Úgyhogy nincs veled semmi gond hajrá kezdj bátran ismerkedni:)

2011. okt. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%

öltözködj stílusosabban. ezekben a ruhákban semmi egyediség, ízlés nincsen. válogasd meg jobban, h mit veszel meg, és mit veszel fel.

a hajadat is felturbózhatod, mivel szép hosszú és dús, mást is ki lehetne hozni belőle.

2011. okt. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
:) Érdekes, már sokféleképpen próbáltam öltözkedni, de ezek szerint még nem találtam meg a számomra megfelelő stílust.
2011. okt. 9. 13:35
 9/22 anonim ***** válasza:
5%
Mert túl válogatós vagy, és csak a legjóképűbb srácoknak adnál esélyt.
2011. okt. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%

Arra kérdésre, hogy miért, így senki nem fog tudni válaszolni.

Van egy gyönyörű szép ismerősöm (modell), aki már évek óta nem talál párt magának. Nála például az a probléma, hogy akármilyen szép, olyan egocentrikus, hogy nem lehet vele hosszútávon bírni. Minden kis apróságot elmesél, hogy mi történt vele, ki mit mondott stb. Egy idő után baromi fárasztó.

Egyébként szép arcod van, olyan kedves :) Szerintem vágathatnál magadnak frufrut, vagy legyen tépett, mindegy, csak legyen kicsit formája a hajadnak, amúgy nagyon szép színe van. Az öltözködést meg már írták. Én nem mondom, hogy tedd ki a mid van, de ezek a nyakig érő felsők szinte senkinek nem állnak jól, öregítik az embert.

Ja, visszatérve a barátnőmre, vele probléma még az is, hogy annyira görcsösen akarja, hogy legyen valakije, hogy minden kis jöttmentre úgy rányomul hogy csak na, el akarja sietni a dolgokat.

Remélem azért előbb-utóbb találsz valakit :)

2011. okt. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!