Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Változzak meg, hogy találjak...

Változzak meg, hogy találjak magamnak párt?

Figyelt kérdés
Alapjáraton egy nagyon optimista, vidám, vicces (sajnos a morbidok a kedvenceim) vagyok, viszont eléggé nyers. A hülyeséget sokszor túlzásba szoktam vinni. Ez a lányoknál nagyon nem jön be. Eddig egy lánnyal illettünk nagyon össze. Jártunk egy darabig oszt valamiért nem működött. Jóban vagyunk még mindig, szoktunk találkozgatni is. Valójában még mindig szeretem, viszont ő már csak kedvel és szerintem már csak barátként tart számon. Szeretném, hogy megint összejöjjünk, mert annyira jól érezzük magunkat amikor együtt vagyunk. No de nem futhatok utána míg a világ s két nap, de nem kapok olyan lányt aki mellett magam lehetnék. Pedig annyira szeretném, hogy legyen egy barátnőm...sajnos 21 vagyok és még csak egy volt, viszont az sem valami komoly.
2011. júl. 18. 16:58
 1/7 yuda ***** válasza:
100%

Akkor marad az, hogy változz meg nem?

A fiuknak rá kell jönni egy idő után, hogy pl. a lányok nem szeretik ha megütik barátian a vállukat, mint a fiú fiúval természetes..stb--ugyanígy rá kell hangolódnod, hogy kell a nőkkel bánni és lehet jobb ha elhagyod a morbidabb vicceidet és elkezdesz udvarolni, kedves és gyengédebb lenni..ilyesmik, mivel be kell látnod, nem magadnak kell megfelelned, hanem illő egy bizonyos kor után kiszakadni magadból és keresni mások kedvét is, alkalmazkodni- ezt hívják szocializációnak.

Nem vagy még elkésve, szóval hajrá...

2011. júl. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Általában hogy szoktad a hülyeségeidet túlzásba vinni?

Miket mondasz,mit csinálsz stb..??

És milyen nálad a morbid humor?

2011. júl. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Általában ha jó a kedvem akkor nem számít, hogy komoly dolgokról beszélünk, én hajlandó vagyok viccet csinálni belőle. Persze lehet velem is komolyan beszélni...szóval nagyon hangulatfüggő vagyok. Néha sértő dolgokat is mondok csak a poén kedvéért.

Morbid poén...pl a múltkor az egyik lány nem tudta leszedni az ujjáról a gyűrűt...az én ötletem meg az volt, hogy vágjuk le az ujját.

Vagy az egyik haverom azt mondta, hogy a négylábú nőket (később kiderült, hogy négy láb mert két nő van)...mindegy nem értettem s csak annyit mondtam, hogy csak nem a terhesekre bukik? Persze mindenki jajjgatott meg húgatott.

2011. júl. 19. 09:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pl bírom a morbid humort, egészen addig, amíg nem kifejezetten bántó/vki ellen irányuló. :) Nem kell megváltozni, csak arra kell figyelni, hogy tudj gyengéd és kedves lenni, ha arra van szükség :) amiket meg írtál, sztem nem durvák, én nekem néhány durvább is kicsúszik a számon. Lány létemre. =D


Rem. tudtam segíteni.

17/L

2011. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát kedves utolsó, az ilyen lányok a kedvenceim. Kár, hogy nem ismerjük egymást...remélem te jobban tudsz érvényesülni mint én.
2011. júl. 20. 22:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Élvezem azt h egyedül vagyok épp. Am ha gondolod írj privit, azt gyakrabban eszembejut nézni mint ezt. =D
2011. júl. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bauxitfőzelék válasza:

A lányok, azaz mások miatt ne változz meg!

Ha – szavaiddal élve – nyers vagy, az gáz.

Azt pedig el kéne fogadni, hogy akivel szerinted összeillettetek, nem akar veled együtt lenni.

2014. febr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!