Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit szoktál csinálni, ha...

Mit szoktál csinálni, ha ideges vagy?

Figyelt kérdés

Mivel vezeted le az idegességet, feszültséget?

Én pl. egy gyilkolós játékkal játszom - de arra sajnos nincs túl sok időm, vagy káromkodok. :D


2011. okt. 9. 18:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Rábszok egyet az asztalra és közben káromkodok magamba.
2011. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
ALTGR+0160
2011. dec. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

ALTGR+0160

ez nekem nem megy..megnyomom,de akkor is kiírja,hogy irjak valamit

2011. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Általában zombikat ölök vagy hangyát szedek, ha vannak a közelben :D

Mégis inkább az szokott a leghamarabb eredményre vezetni, ha úgy fogom fel a feszültséget kiváltó helyzeteket, mint egy-egy megmérettetést. Eszembe jut, hogy könnyű magam hercegnőnek érezni, ha nyugi van, ellenben krízishelyzetben mutatkozik meg, hogy mi van a bőröm alatt/mennyi vér van a pucámban stb.

2011. dec. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kiabálok mindenkivel:DVagy kimegyek egyet sétálni amíg lenyugszok.
2011. dec. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő. Ha valakire vagyok ideges, akkor összeveszek vele, és szanaszét oltom, és a fejéhez vágom a véleményem, ha meg pl csak egy helyzet, a múltkor például nyelvtan témazáróra való tanulás, hát zokogva másoltam az anyagot, és közben az összes kaktusszal meg növénnyel üvöltöttem egy sort már itthon..:S
2011. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!